Afrykańskie wakacje, czyli Kenia i Zanzibar!

Autor: Bartek Będkowski, Data publikacji:

Afrykańskie Wakacje z FLY.PL!

Kenia i Zanzibar to idealne miejsca na odkrywanie kultury afrykańskiej ziemi. Egzotyczna przyroda, soczyste owoce i otaczający krajobraz, który prezentuje piękny i zachwycający świat. Jak nie kochać dalekich podróży?

Zanzibar to prawdziwy raj – białe plaże z piaskiem jak puder, palmy kokosowe na każdym kroku oraz delikatny zapach goździków, wanilii i kardamonu. Hotele często położone są bezpośrednio przy plaży, dlatego kilka kroków dzieli nas od kąpieli w lazurowej wodzie. Korzystając z wygodnej formuły all inclusive na wczasy na Zanzibarze, możemy wypoczywać i delektować się sokami ze świeżych owoców oraz lokalną kuchnią. W Nungwi znajdziemy urocze restauracje, idealne na romantyczne wieczory, wymarzone miejsca do nurkowania dla odkrywców podwodnego świata i zachwycającą naturę, która będzie nas otaczać z każdej strony. Kiwengwa to miejsce dla miłośników sportów wodnych, idealne warunki dla tych, którzy nie chcą rozstawać się z deską do surfowania – szczególnie w takiej scenerii. Niezależnie od części Zanzibaru, którą odwiedzimy, z pewnością przywieziemy do domu niezapomniane wspomnienia i liczne inspiracje prosto z Czarnego Lądu.

Kenia to wspaniała przyroda, której nie sposób opisać słowami. Palmy dające cień w upalne dni, baobaby, niespotykane gatunki ptaków, małpy psocące się turystom i egzotyczne zwierzęta, których próżno szukać w innych miejscach – lwy, słonie czy lamparty. Wybrzeże Mombasy to miejsce dla miłośników sportów wodnych i plażowania – na wczasy w Kenii polecamy szczególnie Diani Beach z drobnym piaskiem uciekającym przez palce. Malindi rozkocha w sobie odkrywców podwodnego świata, dzięki bajecznym rafom koralowym, a dwa morskie parki narodowe przyprawią o zawrót głowy. Na wycieczce w Kenii możecie liczyć na bardzo dobrą bazę hotelową z architekturą nawiązującą do kultury i tradycji. Spotkamy tu dachy kryte strzechą oraz liczne drewniane wykończenia. Egzotyczne jedzenie i soki ze świeżych owoców zachęcają do korzystania z wygodnej opcji all inclusive w Kenii.

Wszystkim, którzy nie mogą się doczekać rozpoczęcia wakacji, przypominamy, że do Kenii i na Zanzibar możemy się dostać dreamlinerem w okresie jesienno-zimowym.

Kenia wakacje i wczasy Last Minute Sprawdź

Kenya Bayhotel 3-gwiazdkowy

3 945 

Kenia, Wybrzeże Mombasy

-11% 4450

7 dni od 09.03.2019 - Warszawa

Turtle Bay Beachhotel 3-gwiazdkowy

4 064 

Kenia, Wybrzeże Malindi

-19% 5020

7 dni od 09.03.2019 - Warszawa

Reef (Nyali)hotel 3-gwiazdkowy

4 185 

Kenia, Wybrzeże Mombasy

-10% 4671

7 dni od 09.03.2019 - Warszawa

Wakacje na Zanzibarze Sprawdź

Uroa Bay Beach Resorthotel 4-gwiazdkowy

3 979 

Tanzania, Zanzibar

-27% 5499

7 dni od 03.03.2019 - Wrocław

Kiwengwa Beach Resorthotel 4-gwiazdkowy

4 769 

Tanzania, Zanzibar

-22% 6149

7 dni od 02.06.2019 - Warszawa

Hakuna Majiwehotel 3-gwiazdkowy

4 839 

Tanzania, Zanzibar

-22% 6249

7 dni od 02.06.2019 - Warszawa

FLY.PL