Afrykańskie wakacje, czyli Kenia i Zanzibar!

Autor: Bartek Będkowski, Data publikacji:

Afrykańskie Wakacje z FLY.PL!

Kenia i Zanzibar to idealne miejsca na odkrywanie kultury afrykańskiej ziemi. Egzotyczna przyroda, soczyste owoce i otaczający krajobraz, który prezentuje piękny i zachwycający świat. Jak nie kochać dalekich podróży?

Zanzibar to prawdziwy raj – białe plaże z piaskiem jak puder, palmy kokosowe na każdym kroku oraz delikatny zapach goździków, wanilii i kardamonu. Hotele często położone są bezpośrednio przy plaży, dlatego kilka kroków dzieli nas od kąpieli w lazurowej wodzie. Korzystając z wygodnej formuły all inclusive na wczasy na Zanzibarze, możemy wypoczywać i delektować się sokami ze świeżych owoców oraz lokalną kuchnią. W Nungwi znajdziemy urocze restauracje, idealne na romantyczne wieczory, wymarzone miejsca do nurkowania dla odkrywców podwodnego świata i zachwycającą naturę, która będzie nas otaczać z każdej strony. Kiwengwa to miejsce dla miłośników sportów wodnych, idealne warunki dla tych, którzy nie chcą rozstawać się z deską do surfowania – szczególnie w takiej scenerii. Niezależnie od części Zanzibaru, którą odwiedzimy, z pewnością przywieziemy do domu niezapomniane wspomnienia i liczne inspiracje prosto z Czarnego Lądu.

Kenia to wspaniała przyroda, której nie sposób opisać słowami. Palmy dające cień w upalne dni, baobaby, niespotykane gatunki ptaków, małpy psocące się turystom i egzotyczne zwierzęta, których próżno szukać w innych miejscach – lwy, słonie czy lamparty. Wybrzeże Mombasy to miejsce dla miłośników sportów wodnych i plażowania – na wczasy w Kenii polecamy szczególnie Diani Beach z drobnym piaskiem uciekającym przez palce. Malindi rozkocha w sobie odkrywców podwodnego świata, dzięki bajecznym rafom koralowym, a dwa morskie parki narodowe przyprawią o zawrót głowy. Na wycieczce w Kenii możecie liczyć na bardzo dobrą bazę hotelową z architekturą nawiązującą do kultury i tradycji. Spotkamy tu dachy kryte strzechą oraz liczne drewniane wykończenia. Egzotyczne jedzenie i soki ze świeżych owoców zachęcają do korzystania z wygodnej opcji all inclusive w Kenii.

Wszystkim, którzy nie mogą się doczekać rozpoczęcia wakacji, przypominamy, że do Kenii i na Zanzibar możemy się dostać dreamlinerem w okresie jesienno-zimowym.

Kenia wakacje i wczasy Last Minute Sprawdź

Papillon Lagoon Reefhotel 3-gwiazdkowy

3 915 

Kenia, Wybrzeże Mombasy

7 dni od 12.10.2019 - Warszawa

Reef (Nyali)hotel 3-gwiazdkowy

3 919 

Kenia, Wybrzeże Mombasy

7 dni od 12.10.2019 - Warszawa

Wakacje na Zanzibarze Sprawdź

Kigwedeni Villashotel 3-gwiazdkowy

4 082 

Tanzania, Zanzibar

-18% 5013

7 dni od 24.05.2019 - Kraków

Uroa Bay Beach Resorthotel 4-gwiazdkowy

4 119 

Tanzania, Zanzibar

-30% 5949

7 dni od 25.08.2019 - Warszawa

Union Beach Nungwihotel 3-gwiazdkowy

4 300 

Tanzania, Zanzibar

7 dni od 23.03.2019 - Warszawa

FLY.PL