Albania Ksamil

Albania i Chorwacja na Wakacje i urlop Last Minute

Autor: Joanna Malinowska, Data publikacji:

Chorwacja i Albania to kierunki idealne na udane wakacje! Prezentujemy najciekawsze propozycje na Lato 2018 i wspaniały urlop Last Minute w bałkańskim stylu.

Półwysep Bałkański jest pełen przepięknych miejsc na urlop. Można się tu wybrać na wakacje z dziećmi oraz na wycieczkę objazdową. Wypoczynek w środku lata oraz tani wyjazd Last Minute. Przedstawiamy najbardziej interesujące propozycje wyjazdów do Chorwacji i Albanii oraz zalety obu bałkańskich kierunków.

Chorwacja – tani urlop Last Minute, pełne atrakcji wakacje

Chorwacja to prawdziwy wakacyjny raj! Prawie 2000 kilometrów różnorodnego wybrzeża, ponad 1000 wysp, setki zachwycających miejsc i zabytków oraz niezliczone atrakcje dla małych i dużych podróżników. W Chorwacji urlop można spędzać tak jak się lubi. Relaksując się na wczasach na które polecimy szybko samolotem. Zwiedzając okolice kiedy chcemy, podczas urlopu w Chorwacji z dojazdem własnym, bądź korzystając z wyjazdów autokarem lub wycieczek objazdowych w Chorwacji.

Polecane kierunki/kurorty w Chorwacji:

Albania – słoneczne wakacje i Last Minute na plaży

Albania, mimo iż coraz bardziej popularna, w dalszych ciągu zachwyca naturalnością, dziewiczymi krajobrazami oraz interesującą kulturą. Znajdziemy tu coraz większą bazę hotelową, w tym obiekty w wygodnej formule all inclusive. Polecane szczególnie na wakacje z dziećmi w Albanii. Wspaniałe plaże, które uchodzą za jedne z najpiękniejszych na całych Bałkanach oraz mnóstwo ciekawych miejsc wartych zwiedzania (np. podczas wycieczki objazdowej do Albanii).

Polecane kierunki/kurorty w Albanii:

najlepsze last minute wakacje na Półwyspie Bałkańskim wakacje w Albanii wakacje w Chorwacji

FLY.PL