Wspaniałe wakacje w Albanii – Durres i Saranda

  Aktualności
  Daniel Grębowski
  Odkryj niesamowitą Albanię i przeżyj niezapomniane wakacje z najbliższymi! Sprawdź atrakcje w najpopularniejszych kurortach – Durres i Sarranda!

  Wakacje na Riwierze Albańskiej to propozycja dla osób, które kochają dziewiczy krajobraz, niepowtarzalny folklor i mieszkańców, którzy bezinteresownie, z czystej życzliwości i ciekawości, obdarowują turystów uśmiechami. Albania, owiana nutką tajemniczości, staje się coraz popularniejszym kierunkiem turystycznym i powoli zaczyna doganiać Chorwację, bo oferuje równie piękne widoki i zdecydowanie niższe ceny.

  Albania Durres

  Durres, położony nad Adriatykiem, to propozycja dla tych, którzy kochają ciepłe, lazurowe morze, piaszczyste plaże i szukają miejsc, które wciąż zaskakują swoją naturalnością i czekają na to, aby je odkryć. Znajdziecie tu ekonomiczne hotele oraz luksusowe obiekty, które oferują atrakcje dla najmłodszych, urozmaiconą formułę all inclusive oraz zabiegi dla duszy i ciała w Spa.

  Albania Saranda

  Saranada to malowniczo położone miasto, które otulone jest lazurowym Morzem Jońskim. Odkryjecie tu wyśmienitą kuchnie, w której przeplatają się wpływy tureckie i greckie. Rosnąca popularność tego kraju, sprawia, że jest to ostatnia okazja, aby zakochać się w wyjątkowej przyrodzie, z którą w harmonii żyją Albańczycy. Jeśli szukacie wakacji, które będą połączeniem wypoczynku i zwiedzania, z wczasów na Riwierze Albańskiej wrócicie oczarowani. Sprawdźcie jeden z poniższych obiektów – propozycje na spontaniczne wyjazdy Last Minute z przyjaciółmi oraz rodzinny urlop z najmłodszymi podróżnikami.

  Wakacje na Półwyspie Bałkańskim – dowiedz się więcej »

  Chorwacja 2020 – gdzie najlepiej pojechać na wakacje? Poznaj najpiękniejsze miejsca w Chorwacji: Dalmacja Północna i Południowa, Wyspy Istria, Brac i Hvar. Odkryj piękno Chorwacji!
  Chcesz spędzić wakacje w Albanii? Dowiedz się, który kurort wybrać jeśli podróżujesz z dziećmi, a w którym znajdują się najładniejsze plaże. Prezentujemy kierunki podróży do Albanii!
  FLY.PL