Bałkany Lato i Last Minute

  Bałkany – gdzie warto pojechać? Polecane kierunki

  Aktualności
  Beata Gizak
  Bałkany to znakomity pomysł na urlop! Podpowiadamy, które kraje wybrać na wakacje

  Chcesz wybrać się na Bałkany, ale nie wiesz który kraj wybrać na urlop? Od lat najpopularniejszym kierunkiem wjazdów na Półwysep Bałkański jest Grecja. Nie można jednak zapomnieć o pozostałych państwach, które zachwycają kuchnią, gościnnością i niezliczonymi atrakcjami turystycznymi. Przygotowaliśmy dla Was serię artykułów o bałkańskich perełkach, z których dowiesz się, gdzie pojechać na wakacje, co zobaczyć i jak tanio podróżować. Odkryj zachwycające Bałkany z FLY.PL!

  Bułgaria – Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg?

  Bułgaria słynie z piaszczystych plaż, ciepłego morza i wielu kurortów podzielonych na dwa regiony – Złote Piaski i Słoneczny Brzeg. Który z nich będzie najlepszy na wakacje z dziećmi? Gdzie znajdują się najlepsze hotele z All Inclusive? Które kurorty będą dobre na relaksujące wczasy, a które dla osób młodych i szukających rozrywek? To najczęściej zadawane pytania do Ekspertów Wakacyjnych FLY.PL. W naszym przewodniku odpowiadamy na wszystkie pytania.

  Przeczytaj poradnik:

  Albania – gdzie jechać? Polecane regiony i kurorty

  Albania to jeden z najprężniej rozwijających się turystycznie krajów bałkańskich. Te do niedawna zupełnie nieznane państwo zachwyca pięknymi plażami, niemal dziewiczą przyrodą i niezwykle przyjaznymi mieszkańcami. Albania to również kilkaset kilometrów wybrzeża, dwa morza i szybko rozwijające się kurorty. W naszym przewodniku przedstawiamy najważniejsze informacje zarówno o największych (Wlora, Durres, Saranda), jak i mniejszych (np. Ksamil) miejscowościach w Albanii.

  Przeczytaj poradnik:

  Chorwacja – co warto wiedzieć przed wakacjami?

  Chorwacja od lat jest jednym hitów na wakacje. Lato w Dalmacji Południowej lub na jednej z słynnych wysp co roku spędza wielu turystów z Polski. Przed wyjazdem do Chorwacji warto zastanowić się nad kilkoma kwestiami. W przewodniku podpowiadamy, kto powinien zdecydować się na wakacje samolotem, a komu polecamy wybór apartamentów z dojazdem własnym. Przedstawiamy również najważniejsze atrakcje.

  Przeczytaj poradnik:

  Macedonia – krótki przewodnik turystyczny

  Macedonia Północna to wakacyjny raj dla odkrywców! Znajdziemy tu prawdziwy bałkański klimat, wspaniałe Jezioro Ochrydzkie, wokół którego znajdziemy bardzo dobre hotele z All Inclusive, przepiękną Ochrydę oraz niezwykle ciekawe Skopje. Choć coraz więcej osób wybiera ten kierunek na wakacje, Macedonia wciąż owiana jest nutką tajemniczości. W relacji z podróży przedstawiamy największe zalety bałkańskiej perełki oraz najważniejsze informacje o miejscach wartych zobaczenia.

  Przeczytaj poradnik:

  Czarnogóra – dlaczego warto się wybrać na wakacje?

  Czarnogóra – mały kraj, wielkich turystycznych atrakcji. „Czarna Perła Bałkanów” to wspaniałe krajobrazy, tętniące życiem kurorty, przepyszna kuchnia i mnóstwo atrakcji. W naszym przewodniku przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje dla osób, które chcą wybrać Czarnogórę na wakacje. Polecane kurorty z hotelami All Inclusive oraz atrakcje dla lubiących aktywny wypoczynek. Kierunki podroży, najważniejsze zabytki i informacje o pogodzie.

  Przeczytaj poradnik:
  FLY.PL