Bułgaria Wczasy Wakacje

  Bułgaria – kierunki podróży na wczasy 2018!

  Aktualności
  Ewa Michalak
  Złote plaże w Bułgarii to niezmiennie jeden z najlepszych kierunków podróży na Wakacje 2018. Podpowiadamy, dlaczego warto udać się do Bułgarii i który hotel wybrać na wakacje!

  Szukasz ciepłego, niezbyt odległego miejsca na wakacyjny wypoczynek? Polecamy Bułgarię! Piękne plaże, ciepłe morze i bardzo duży wybór hoteli na każdą kieszeń – tylko kilka zalet Złotych Piasków i Słonecznego Brzegu. Dowiedz się dlaczego warto spędzić wakacje w Bułgarii i który hotel wybrać, by Lato 2018 było naprawdę udane!

  Bułgaria – gwarancja wspaniałych wakacji

  Bułgaria od wielu lat plasuje się w czołówce najchętniej wybieranych kierunków wakacyjnych podroży. Rodziny podróżujące do Bułgarii z dziećmi doceniają krótki lot (ok. 2 godzin) i duży wybór hoteli z wygodną formułą all inclusive i atrakcjami dla najmłodszych. Miłośnicy piasku pod stopami i wody zachwycają się pięknymi plażami oraz hotelami z rozmaitymi zjeżdżalniami i aquaparkami. Osoby szukające smacznej, lekkiej kuchni w Bułgarii znajdą dania pełne soczystych warzyw. Do tego nie można zapomnieć o wielbicielach zwiedzania! Nessebar (inaczej: Nesebyr) zachwyca starówką i majestatycznymi cerkwiami, a w Warnie znajdują się m.in. liczne zabytki z czasów starożytności i Bizancjum.

  Mapa. Bułgaria – Słoneczne oferty na LATO 2018!

  Bułgaria – polecane hotele

  Hotele ze zjeżdżalniami i aquaparkami:
  - Sol Luna Bay w miejscowości Obzor
  - Grifid Bolero w Złotych Piaskach
  - Laguna Park w Słonecznym Brzegu

  Hotele dla rodzin z dziećmi:
  - HVD Miramar Club w miejscowości Obzor
  - Royal Park w miejscowości Elenite
  - Iberostar Sunny Beach w Słonecznym Brzegu

  Hotele z All Inclusive:
  - Avenue Deluxe w Słonecznym Brzegu
  - Trakia Garden w Słonecznym Brzegu
  - Mena Palace w Słonecznym Brzegu

  Wcześniejsza rezerwacja = więcej korzyści

  To tylko kilka z wielu hoteli w Bułgarii, które warto polecić na najbliższe wakacje. Wszystkie interesujące oferty znajdują się na FLY.PL! Przypominamy, że dzięki wcześniejszej rezerwacji masz gwarancję dostępności pokojów i miejsc w samolocie. To również niska zaliczka i wysokie zniżki na wyjazdy. Dodatkowo, w ramach promocji Wakacje 2018 z PREZENTEM możesz otrzymać 1 z 3 prezentów! Rezerwujcie wymarzone wakacje w Bułgarii na FLY.PL!

  FLY.PL