Bułgaria na lato – Słoneczny Brzeg czy Złote Piaski?

  Aktualności
  Monika Bujalska
  Słońce, dziesiątki kilometrów złotych plaż, setki kilometrów zjawiskowego wybrzeża, cudowna pogoda i tętniące życiem kurorty! Przeżyj wakacje życia w Bułgarii!

  Bułgaria to idealny kierunek na wakacje! Najpiękniejsze kurorty czekają na wszystkich miłośników sportów wodnych i plażowego szaleństwa. Cudowny Słoneczny Brzeg i bajeczne Złote Piaski to miejsca, które sprawdzą się na wakacje dla każdego. Czeka na Ciebie moc atrakcji: szeroki wybór sportów wodnych i aquaparków. Znajdziesz tu masę klimatycznych sklepików i restauracji, a wieczorem będziesz mógł oddać się imprezowemu szaleństwu, bo zabawa w Bułgarii trwa całą dobę!

  Bułgaria kurorty – ciekawe miejsca i atrakcje

  Kurorty w Bułgarii i wybrzeże z szerokimi piaszczystymi plażami kusi tysiące turystów każdego roku do wybrania się tam na słoneczny urlop, a szczególnie popularne oferty all inclusive pozwalają cieszyć się beztroskimi wakacjami bez dodatkowych kosztów. Polecamy Bułgarię na rodzinne wakacje dziećmi. W ofercie znajdziecie hotele ze specjalnymi udogodnieniami: basenami z brodzikiem, miniklubami, minidisco, wysokimi krzesełkami i dziecięcym menu. Jeśli planujecie rodzinne wakacje, przyjrzyjcie się ofercie hoteli z Aquaparkiem i hoteli z polskimi animacjamiktóre zapewnią atrakcje dla całej rodziny.

  Wymagającym turystom polecamy również pełne uroku i pięknej natury Primorsko: możesz zobaczyć tam zachwycające plaże wydmowe i rezerwaty przyrody. Ustronnych plaż i źródeł mineralnych możesz poszukać w kurortach Święty Konstancin oraz Obzor, tam na pewno poczujesz się zrelaksowany i wypoczęty. Niezwykłą popularnością w Bułgarii cieszą się centra odnowy biologicznej. Warto więc skorzystać z okazji i pozwolić sobie na odrobinę przyjemności. W ofercie dostępne są również hotele z własnym dojazdem, a także szeroki wybór wycieczek autokarowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

  Bułgaria mapa

  KLIKNIJ ABY AKTYWOWAĆ MAPĘ Kliknij aby aktywować mapę

  Sprawdź najlepsze oferty wakacji w Bułgarii na Lato 2018

  FLY.PL