Bułgaria

  Bułgaria na wakacje 2019

  Aktualności
  Maciej Strzelecki
  Brak pomysłu na Lato 2019? Wybierz Bułgarię z Exim Tours Polska. Dowiedz się dlaczego warto spędzić wakacje w Słonecznym Brzegu i Złotych Piaskach

  Szerokie, piaszczyste plaże z łagodnym zejściem do morza, tętniące życiem przez całą dobę kurorty, zabytki z listy światowego dziedzictwa UNESCO oraz szeroki wybór hoteli z różnymi formami wyżywienia – Bułgaria jeden z topowych kierunków na wakacje. Planując tegoroczne lato, warto sprawdzić ofertę wyjazdów do Bułgarii z Exim Tours. Dlaczego? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

  Z dziećmi, we dwoje, ze znajomymi

  Bułgaria z Exim Tours to gwarancja udanego urlopu dla każdego. Oferta biura obejmuje najpopularniejsze regiony bułgarskiej riwiery. Podpowiadamy gdzie wybrać się na urlop z dziećmi, a gdzie z grupą znajomych.

  Złote Piaski kuszą szeroką nawet na 100 metrów plażą oraz rozwiniętą bazą atrakcji dla młodszych i starszych podróżników. Wakacje w Złotych Piaskach z Exim Tours to szeroki wybór hoteli w formule All Inclusive – idealnej, gdy wyjeżdżamy z dziećmi.

  Obiekty zlokalizowane w regionie Słonecznego Brzegu to natomiast najlepszy wybór na rozrywkowy urlop dla grup znajomych. Możliwość uprawiania sportów wodnych, parki rozrywki, kluby nocne – tu nie ma czasu na nudę! Ze względu na niewielką odległość od Nessebaru, Słoneczny Brzeg z Exim Tours polecamy również na romantyczne wakacje we dwoje.

  Samolotem i z dojazdem własnym

  Wakacje w Bułgarii z Exim Tours możemy z łatwością dopasować do własnych potrzeb. Osobom podróżującym z dziećmi polecamy szeroką ofertę wyjazdów samolotem. Touroperator oferuje wyloty z większości lotnisk lokalnych w Polsce, a sama podróż jest krótka i niezbyt męcząca.

  Na Lato 2019 Exim Tours przygotował również znakomitą propozycję dla podróżników ceniących niezależność i chcących zwiedzać kraj samodzielnie – wycieczki z dojazdem własnym. Ceny wyjazdów do Bułgarii samochodem z Exim Tours zaczynają się już od 299 zł/os.! W tej cenie mamy zapewniony 7-dniowy pobyt w 3-gwiazdkowym hotelu ze śniadaniami. Za niewiele wyższą cenę (369 zł/os.) możemy zarezerwować pobyt w hotelu o takim samym standardzie ze śniadaniami i obiadokolacjami.

  FLY.PL