Bułgaria na Lato 2019 - sprawdź ofertę Exim Tours!

Autor: Beata Gizak, Data publikacji:

Już dziś zaplanuj Lato 2019 w Bułgarii! Sprawdź, dlaczego warto spędzić wakacje w Złotych Piaskach i Słonecznym Brzegu. Odkryj najciekawsze oferty Exim Tours

Zrelaksuj się i wypocznij na pięknych plażach w Bułgarii. Tętniący życiem kraj zaprasza na wakacje w bałkańskim klimacie. Zachwycające wybrzeże, malowniczy krajobraz, liczne kluby i parki rozrywki oraz wspaniałe hotele z rozbudowaną infrastrukturą – sprawdź, co jeszcze czeka cię na wczasach w Bułgarii. W tym roku polecamy szczególnie wycieczki do Bułgarii z Exim Tours – biuro oferuje całe mnóstwo ciekawych propozycji na wyjazdy dla par, rodzin z dziećmi i wypady z przyjaciółmi. W ofercie Bułgarii z Exim Tours znajdziecie korzystne cenowo wakacje z lotami czarterowymi aż z 12 lotnisk. Dodatkowo do każdej rezerwacji wyjazdów z Exim Tours dorzucamy 2500 punktów Payback!

Złote Piaski


Co sprawia, że Złote Piaski to jeden z najbardziej uwielbianych kurortów w Bułgarii? Przede wszystkim szeroka, bo sięgająca nawet 100 metrów, plaża z miękkim drobniutkim piaskiem i łagodnym zejściem do morza. Znajdziecie tu także całe mnóstwo atrakcji, takich jak park rozrywki Aquapolis czy dobrze rozwiniętą bazę sportowo-rekreacyjną ze szkółkami nurkowania i windsurfingu. Na wakacjach w Złotych Piaskach warto odwiedzić Warnę – miasto pełne zabytków, pozostałości rzymskich i bizantyjskich. W Warnie koniecznie musicie odwiedzić delfinarium – będzie to wyjątkowa zabawa, nie tylko dla dzieci.

W ofercie wycieczek do Złotych Piasków z Exim Tours znajdziecie szeroki wybór hoteli 3- i 4-gwiazdkowych blisko plaży. To propozycja na wakacje w dobrej cenie, bo już od około 999 zł za 7 dni wypoczynku. Jeśli lubicie wodne atrakcje, koniecznie zwróćcie uwagę na hotele z aquaparkami i kolorowymi zjeżdżalniami.

Słoneczny Brzeg


Wczasy w Słonecznym Brzegu to doskonały wybór dla wszystkich, którzy szukają rozrywki na wakacjach. W tym kurorcie zabawa trwa całą dobę. Znajdziecie tu mnóstwo propozycji na aktywne spędzanie czasu – począwszy od nart wodnych, windsurfingu, gry w golfa po zabawę w parkach rozrywki, licznych klubach i tętniących życiem restauracjach. Wypoczynek na długiej piaszczystej plaży warto urozmaicić wycieczką do pobliskiego Nessebaru wpisanego na listę UNESCO, w którym zobaczymy tradycyjną wioskę rybacką, ciekawą architekturę i wąskie romantyczne uliczki.

Biuro Exim Tours na wakacje w Słonecznym Brzegu oferuje rozbudowane kompleksy hotelowe z All Inclusive i atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Na rodzinne wakacje polecamy szczególnie hotel DAS Club Sunny Beach, w którym funkcjonuje Mango Club z polskojęzycznymi animacjami dla najmłodszych gości.

Bułgaria z dojazdem własnym


Wakacje w Bułgarii z Exim Tours z dojazdem własnym to najbardziej ekonomiczna z dostępnych opcji. Już za 9 dni pobytu w hotelach z rozległym kompleksem basenowym i mnóstwem rozrywek zapłacimy zaledwie 300 zł za osobę przy opcji ze śniadaniami. To dobra propozycja dla osób, które preferują wycieczki samochodem lub wyjazdy wakacyjne ze zwiedzaniem i wypoczynkiem w różnych miejscach.

Ivana Palacehotel 3-gwiazdkowy

359 

Bułgaria, Słoneczny Brzeg

7 dni od 25.09.2019 - dojazd własny

L&Bhotel 3-gwiazdkowy

419 

Bułgaria, Słoneczny Brzeg

6 dni od 20.09.2019 - dojazd własny

Shipka (Golden Sands)hotel 3-gwiazdkowy

449 

Bułgaria, Złote Piaski

7 dni od 12.09.2019 - dojazd własny

Luna (Golden Sands)hotel 4-gwiazdkowy

469 

Bułgaria, Złote Piaski

-12% 539

7 dni od 18.09.2019 - dojazd własny

Bora Borahotel 3-gwiazdkowy

479 

Bułgaria, Słoneczny Brzeg

7 dni od 22.09.2019 - dojazd własny

Perla (Golden Sands)hotel 3-gwiazdkowy

479 

Bułgaria, Złote Piaski

7 dni od 13.09.2019 - dojazd własny

Zobacz najlepsze oferty na wakacje samolotem w Bułgarii z Exim Tours

aktywny wypoczynek Lato z biurem podróży Exim Tours wakacje dla rodzin z dziećmi wczasy w Bułgarii

FLY.PL