Ciao Italia! Odkryj Włochy

Autor: Monika Budzyńska, Data publikacji:

Wakacje w najpiękniejszych włoskich regionach – Sycylii, Kalabrii i Kampanii.

Romantycy, miłośnicy dobrej kuchni i wina, którzy cieszą się życiem i słyną z hałaśliwego stylu bycia – oto Włosi! Przekonani o wspaniałości swojego kraju, potrafią jak nikt inny, z prawdziwą pasją i zaangażowaniem opowiadać o jego historii i zabytkach. Miejsc, które możecie tu odkryć jest tysiące: Werona, Florencja, Asyż, Bolonia, San Marino, Rzym, Wenecja…Znajdziecie tu kręte uliczki, które w ciągu dnia wprawiają w zachwyt, a wieczorem zamieniają się w gwarne miejsce spotkań, zarówno Włochów, jak i przybyszy z najdalszych części świata, którzy chcą spróbować najlepszych makaronów.

Kampania, region położony w południowych Włoszech, ze stolicą w Neapolu, to idealne miejsce dla osób, które chcą połączyć plażowanie ze zwiedzaniem. Na spokojny wypoczynek, z dala od zgiełku miasta, możecie się wybrać do Atrani. Jeśli kochacie zabawę, Sorrento, Amalfi, Salerno to kurorty, które pozwolą wam poznać uroki nocnego życia. Jeśli kochacie spontaniczne wyjazdy, sprawdźcie nasze propozycje na wczasy last minute.

Włoskie zabytki, piaszczyste plaże, dzikie zatoczki i zachwycająca architekturą Tropea – tu, w Kalabrii, poczujecie niepowtarzalną atmosferę Południa. Wszystkim naszym klientom polecamy zamek Aragoński, którego ściany wydają się być przedłużeniem skał. Niepowtarzalny widok, który pozostanie w waszej pamięci na długo po powrocie z wczasów.

Rozsławiona na cały świat Sycylia, która rozkocha w sobie każdego – łagodne wybrzeże i skaliste klify, bujna roślinność i górujący wulkan Etna. Bardzo dobra baza hotelowa pozwoli wam znaleźć tu wypoczynek w standardzie dopasowanym do waszych potrzeb – luksusowe obiekty z formułą all inclusive i kameralne miejsca, prowadzone przez włoskie rodziny. Jeśli szukacie odpoczynku, słońca, wyśmienitej kuchni, a przy okazji chcecie spędzić czas na zabawie, koniecznie powinniście spędzić wakacje 2016 we Włoszech!

Życzymy tysiąca wyjątkowcyh inspiracji podczas włoskich wakacji!

Zespół Ekspertów FLY.PL

 

Adria Marehotel 3-gwiazdkowy

1 689 

Włochy, Riwiera Adriatycka

-28% 2349

7 dni od 14.06.2019 - Warszawa

Arabescohotel 3-gwiazdkowy

1 859 

Włochy, Riwiera Adriatycka

-17% 2249

7 dni od 07.06.2019 - Warszawa

Villaggio Artemidehotel 4-gwiazdkowy

1 902 

Włochy, Sycylia

7 dni od 22.09.2019 - Katowice

FLY.PL