Weekend Sierpniowy 15 sierpnia

Długi weekend sierpniowy – idealny na urlop!

Autor: Magdalena Łysik, Data publikacji:

Najlepszy termin na wakacyjny wyjazd? Długi weekend w sierpniu! Korzystaj z wolnych dni i zarezerwuj wakacje na 15 sierpnia

Co roku z niecierpliwością czekamy na święta i długie weekendy, czyli czas wypoczynku i chwil spędzonych z bliskimi. W 2019 roku wolne dni mamy jeszcze w sierpniu (15 sierpnia), w listopadzie (11 listopada) oraz w grudniu (święta Bożego Narodzenia). Jeśli chcecie wykorzystać urlop na 100%, zaplanujcie wakacje w długie weekendy!

Kiedy wypada długi weekend sierpniowy 2019?

W tym roku weekend sierpniowy wypada wyjątkowo korzystnie. Wolny dzień (15 sierpnia) to czwartek, dlatego już przy 1 dniu urlopu mamy do dyspozycji 4 wakacyjne dni na wypoczynek. To doskonały termin na krótką wycieczkę za granicę typu City Break oraz idealny czas, by rozpocząć dłuższy urlop.

Gdzie warto wyjechać na długi weekend sierpniowy w 2019 roku?

Połowa sierpnia oznacza lato w pełni. Do wyboru mamy setki kierunków z gwarancją słońca i pięknej pogody. Na długi weekend sierpniowy polecamy wakacje w Bułgarii i urlop w Grecji. Te europejskie kierunki warto wybrać na wycieczkę Last Minute bez paszportu. W ofercie wyjazdów do tych krajów znajdziecie mnóstwo ciekawych hoteli na rodzinne wakacje z dziećmi.

Popularne miejsca na sierpniowy weekend to również Egipt, Turcja i Cypr. Co powiecie na leniwy wypoczynek na pięknych plażach? Jeśli szukacie pomysłu na długi weekend nad morzem, te kraje sprawdzą się doskonale. Na weekend sierpniowy w górach warto wybrać Bałkany: szczególnie polecane oferty to wycieczki do Czarnogóry i Macedonii.

Bardzo dobry wybór na wypoczynek połączony ze zwiedzaniem to weekend sierpniowy w Hiszpanii. Słoneczne wybrzeże Costa Brava z Barceloną, przepiękne Costa del Sol czy niesamowite Baleary (Majorka i Ibiza) to zdecydowanie miejsca, które warto odwiedzić w wolny weekend.

Długi weekend sierpniowy 2019 oferty Last Minute

nad morzem trendy wakacyjne wyjazdy na długie weekendy

FLY.PL