Długie weekendy 2019 – kiedy i gdzie jechać?

  Aktualności
  Justyna Krzywko
  Długi Weekend Majowy, Czerwcowy, Sierpniowy i Wielkanoc 2019 – dowiedz się, gdzie i kiedy warto pojechać na urlop w tym roku!

  Kiedy wypadają długie weekendy w 2019 roku? Sprawdź najlepsze terminy na urlop

  Kalendarz na 2019 rok obfituje w całe mnóstwo okazji na weekendowe wycieczki. Wiosenne wakacje rozpocząć możemy w Wielkanoc już w kwietniu. Kolejna okazja na Długi Weekend za granicą to oczywiście uwielbiana przez Polaków Majówka. Wolne dni wypadają również w czerwcu i sierpniu, co jest doskonałą okazją na dłuższy urlop.

  Wielkanoc 2019 wycieczki i wakacje

  Święta Wielkanocne to coraz częściej wybierany termin na rodzinne wakacje za granicą. Zazwyczaj dzieci rozpoczynają swoją wiosenną przerwę już kilka dni wcześniej, dlatego przy kilku dniach urlopu można zaplanować ciekawą wycieczkę jeszcze przed sezonem. Dla osób, które chcą spędzić Wielkanoc 2019 nad morzem polecamy wycieczki na Weekend Wielkanocny na Cyprze lub Wielkanoc 2019 na Malcie. Te miejsca warto wybrać ze względu na przyjemną wiosenną pogodę z dużą ilością słońca oraz całe mnóstwo zabytków i atrakcji dla całej rodziny. Doskonałymi kierunkami będą też Hiszpania i Wyspy Kanaryjskie na Wielkanoc. Dla prawdziwych odkrywców polecamy ofertę Egzotyki na Wielkanoc 2019. Pozostałe kraje z bogatą ofertą, warte uwagi to Grecja, Madera oraz Egipt.

  Weekend Majowy 2019

  Najdłuższy weekend 2019 na wakacje to oczywiście Majówka. Jest to uwielbiany termin na wczasy, które warto zarezerwować z wyprzedzeniem – im szybciej, tym lepiej! Polecanych kierunków na Długi Weekend Majowy jest dużo ze względu na to, że w wielu miejscach na świecie pogoda w maju jest już bardzo wakacyjna. Majówka to bardzo dobry termin na zwiedzanie i podróż z małymi dziećmi – upały w maju nie będą tak uciążliwe, jak w lipcu i sierpniu. Polecamy ofertę wycieczek objazdowych w Majówkę. Najlepsze okazje na weekend majowy to wycieczki do Grecji, Turcji, Bułgarii oraz Hiszpanii. Mnóstwo ofert jest też dostępnych na Majówkę 2019 w Egipcie. Jeśli chcecie wypocząć i zrelaksować się w superhotelach sprawdźcie też najciekawsze propozycje na Majówkę All Inclsuive.

  Weekend Czerwcowy 2019

  Długi Weekend Czerwcowy 2019 to wolne dni między 20 a 23 czerwca ze względu na Boże Ciało, które wypada we czwartek. Jest to doskonała okazja na spędzenie kilku dni na wypoczynek przy jednym dniu urlopu lub zaplanowanie dłuższych wakacji w tym czasie. Sezon wakacyjny można rozpocząć w najpiękniejszych zakątkach Wysp Greckich, Turcji, Hiszpanii czy Włoch. Czerwcówka to dogodny termin na wakacje w dowolnym miejscu ze względu na rozpoczynające się Lato 2019. Polecamy szczególnie Bałkany – przepiękna Albania, wspaniała Czarnogóra, zjawiskowa Macedonia czy uwielbiana Chorwacja. Te kierunki z pewnością skradną Wam serce! Jeśli nie planujecie dłuższego urlopu, sprawdźcie kilkudniowe wycieczki objazdowe na Weekend Czerwcowy.

  Weekend Sierpniowy 2019

  Długi Weekend Sierpniowy to czas między 15 a 18 sierpnia. Ten wakacyjny weekend to 4 wolne dni przy 1 dniu urlopu ze względu na święto wypadające we czwartek 15 sierpnia. To idealny termin na urlop w Wakacje 2019. Warto zaplanować go z wyprzedzeniem ze względu na promocyjne oferty ze zniżkami do -40% i bonusy do rezerwacji, takie jak pakiet gwarancji gratis. Polecamy ciekawe oferty na Weekend Sierpniowy w Hiszpanii albo wczasy w Grecji. Warto wybrać też niesamowite Włochy i luksusowe hotele w Turcji. Wśród popularnych kierunków należy wyróżnić też kraje bałkańskie oraz egzotyczne perełki, takie jak Mauritius, Oman, Zanzibar czy nowość – Madagaskar. Te niesamowite miejsca rekomendujemy szczególnie dla osób, które co roku spędzają wakacje w Europie. Będzie to wyjątkowa odmiana i niesamowita przygoda!

  FLY.PL