Egipt - idealny na zimę w all inclusive

Autor: Tomasz Jezierski, Data publikacji:

Odkryj złote plaże, tajemnicze piramidy i zachwycające rafy koralowe z FLY.PL.

Egipt to kraj, który od wieków przyciąga turystów z całego świata. Luksor z magiczną świątynią Karnak, Dolina Królów, tajemnicze piramidy, mistyczny Synaj i afrykańskie słońce, które sprawia, że urlop jesienią to wciąż kąpiele w ciepłym morzu. Czekają tu na Was dwa światy. Pierwszy, niczym z baśni tysiąca i jednej nocy oraz drugi, wypełniony krętymi zjeżdżalniami w Aquaparku i nowoczesnymi restauracjami. Kiedy naładujecie baterie i znudzicie się hotelowym leżakiem, wyruszcie na poszukiwanie najpiękniejszych egipskich zabytków.

Hurghada, Sharm El Sheikh, Marsa Alam – 3 najpopularniejsze turystyczne kurorty, które oferują bardzo dobrą bazę hotelową z urozmaiconą formułą all inclusive oraz liczne atrakcje dla najmłodszych gości. Zastanawiacie się, która miejscowość będzie najlepszym wyborem? Hurghadę polecamy miłośnikom zabytków i tym, którzy planują rodzinne wakacje – cuda starożytnego świata na wyciągnięcie ręki i Jungle Aqua Park z 35 zjeżdżalniami. Marsa Alam to raj dla odkrywców podwodnego świata – bajeczne rafy koralowe, żółwie morskie i delfiny. Chcesz połączyć plażowanie i zwiedzanie z zabawą? Odwiedź tętniące życiem Sharm El Sheikh.

Egipt to bardzo dobra baza wypadowa dla wszystkich, którzy chcą poznać Izrael. Mistyczna Jerozolima, miasto trzech religii, biblijne miejsca i słone Morze Martwe. Planując wakacje, warto uwzględnić bogactwo zabytków, aby nie tylko wypocząć, ale zwiedzić wszystkie wyjątkowe miejsca, które skrywa Egipt i jego okolice. Będąc w Kairze, pamiętajcie, aby odwiedzić wyjątkowe muzeum słynnego faraona Tutenhamona.

Życzymy słonecznego wypoczynku!

Zespół FLY.PL

FLY.PL