Egzotyczne wakacje last minute

Autor: Daniel Grębowski, Data publikacji:

Słońce, plaża, moc zabytków i urokliwych krajobrazów. Postaw na piękną pogodę i wyrusz na jesienne wakacje last minute na Dominikanie, Kubie a nawet w Meksyku!

Jesień i zima to najlepszy czas, aby wybrać się na tanie egzotyczne wakacje. Można wtedy nie tylko cieszyć się piękną pogodą na rajskich plażach, ale także znaleźć oferty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach – dużo niższych niż w sezonie. W chłodniejszych porach roku podróżnych kusi szeroki wybór hoteli w ofercie all inclusive oraz perspektywa mniejszej liczby turystów w chętnie uczęszczanych regionach.

Gdzie jechać na tanie egzotyczne wakacje?

W ofercie last minute znajdziecie egzotyczne wycieczki na słoneczne wyspy Ameryki Północnej i Środkowej: Dominikanę i Kubę. Karaibskie plaże nie tylko sprawią, że Wasz wyjazd będzie iście rajską przygodą, lecz także spowodują, że będziecie chcieli tam wrócić. To roztańczone wyspy w rytmach salsy i bachaty. Czekają na Was niezwykłe wieczory pełne muzyki z kubańskim cygarem i cenionym na całym świecie rumem.

Podobnie Meksyk – odkryjecie tam piękno niesamowitej dżungli, zobaczycie tajemnicze świątynie Majów i Azteków, a wieczorem będziecie mogli zrelaksować się przy kultowej muzyce Mariachi i tradycyjnej tequli.

Sprawdź najlepsze oferty egzotycznych wakacji na jesień i zimę!

Egzotyka Light - Meksykhotel 2-gwiazdkowy

5 085 

Meksyk, Wyc. Objazdowe

-6% 5453

7 dni od 13.03.2020 - Warszawa

HM Playa del Carmenhotel 3-gwiazdkowy

5 228 

Meksyk, Riviera Maya

7 dni od 10.09.2019 - Warszawa

egzotyczny wypoczynek najlepsze last minute wakacje na Dominikanie

FLY.PL