Egzotyczne wakacje last minute

  Aktualności
  Justyna Krzywko
  Słońce, plaża, moc zabytków i urokliwych krajobrazów. Postaw na piękną pogodę i wyrusz na jesienne wakacje Last Minute na Dominikanie, Kubie a nawet w Meksyku!

  Jesień i zima to najlepszy czas, aby wybrać się na tanie egzotyczne wakacje. Można wtedy nie tylko cieszyć się piękną pogodą na rajskich plażach, ale także znaleźć oferty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach – dużo niższych niż w sezonie. W chłodniejszych porach roku podróżnych kusi szeroki wybór hoteli w ofercie wycieczek all inclusive oraz perspektywa mniejszej liczby turystów w chętnie uczęszczanych regionach.

  Gdzie jechać na tanie egzotyczne wakacje?

  W ofercie last minute znajdziecie egzotyczne wycieczki na słoneczne wyspy Ameryki Północnej i Środkowej: Dominikanę i Kubę. Karaibskie plaże nie tylko sprawią, że Wasz wyjazd będzie iście rajską przygodą, lecz także spowodują, że będziecie chcieli tam wrócić. To roztańczone wyspy w rytmach salsy i bachaty. Czekają na Was niezwykłe wieczory pełne muzyki z kubańskim cygarem i cenionym na całym świecie rumem.

  Podobnie Meksyk – odkryjecie tam piękno niesamowitej dżungli, zobaczycie tajemnicze świątynie Majów i Azteków, a wieczorem będziecie mogli zrelaksować się przy kultowej muzyce Mariachi i tradycyjnej tequli.

  Sprawdź najlepsze oferty egzotycznych wakacji na jesień i zimę!

  DOMINIKANA

  KUBA

  MEKSYK

  FLY.PL