FLY.PL z wyróżnieniem w konkursie e-Commerce!

Autor: Joanna Malinowska, Data publikacji:

Znamy laureatów IV edycji konkursu e-Commerce Polska awards 2016

17 listopada w hotelu Novotel Centrum w Warszawie odbyła się uroczysta gala IV edycji konkursu e-Commerce Polska awards 2016. Izba Gospodarki Elektronicznej wyłoniła najlepsze sklepy internetowe w poszczególnych kategoriach i przyznała 18 nagród głównych oraz specjalną nagrodę publiczności za najlepszą obsługę klienta.

FLY.PL, zeszłoroczny laureat w kategorii Strona Roku 2015, otrzymała wyróżnienie w IV edycji konkursu w kategorii m-Commerce. Funkcjonalność strony oraz aplikacji mobilnej to jedne z licznych wymagań, które oceniało Jury. Mijający rok był dla nas okresem intensywnej pracy. Podejmowane przez nas działania miały na celu przełamanie nieufności klienta, który nie może obejrzeć produktu, dlatego skupiliśmy się na jak najlepszej prezentacji wycieczek na stronie internetowej. Przyznane wyróżnienie jest dla FLY.PL ogromnym zaszczytem, za które gorąco dziękujemy – mówi Grzegorz Bosowski, prezes FLY.PL.

Dynamiczny rozwój technologii sprawia, że sklepy internetowe muszą szybko dostosowywać się do zmian, które zachodzą na współczesnym rynku. Konkurs pozwala wyłonić najlepsze serwisy, oceniając design, spójność marki w różnych kanałach sprzedaży czy pomysł promocyjny roku. Izba Gospodarki Elektronicznej, organizująca e-Commerce Polska awards, zrzesza ponad 160 e-sklepów. Najważniejszym zadaniem Izby jest nie tylko promowanie e-handlu, ale również identyfikacja dynamicznie rozwijającego się rynku e-commerce. W tegorocznej edycji do udziału w konkursie zaproszono również banki i firmy ubezpieczeniowe, które prowadzą aktywną działalność mobilną. 

W poprzednich latach rywalizowaliśmy z takimi sklepami jak Sephora.pl, Deezee.pl czy Empik.com. Wyróżnienie w kategorii m-Commerce to dla Nas motywacja do pracy i unowocześniania serwisu. W nadchodzącym roku chcemy udoskonalić aplikacje mobilną, aby nasi Klienci mogli szybciej i łatwiej znaleźć wymarzony produkt - podkreśla Kacper Daszke, Marketing Manager.

Gratulujemy wszystkim laureatom i dziękujemy za wyróżnienie.

Zespół FLY.PL

Wyróżnienie dla FLY.PL w kategorii m-Commerce w konkursie e-Commerce Polska awards 2016. Dziękujemy!
Wyróżnienie dla FLY.PL w kategorii m-Commerce w konkursie e-Commerce Polska awards 2016. Dziękujemy!

źródło: //www.ecommercepolska.pl/pl/o-nas/aktualnosci/listopad/fotorelacja-z-gali-e-commerce-polska-awards-2016/

FLY.PL