Fuerteventura – czas na sporty wodne!

Autor: Daniel Grębowski, Data publikacji:

Wakacje marzeń na Wyspach Kanaryjskich.

Fuerteventura to wspaniałe plaże, wiatr, który przyciąga miłośników sportów wodnych i idealna pogoda na wakacje, dzięki której możemy plażować przez cały rok! Wyjątkowy klimat został doceniony przez UNESCO, które ogłosiło wyspę Światowym Rezerwatem Biosfery. Świeże powietrze, aktywnie spędzony czas, hiszpańska atmosfera i wyśmienita kanaryjska kuchnia – wszystko, co niezbędne, aby naprawdę wypocząć i odkryć Wyspy Kanaryjskie.

Corralejo to jedna z najpopularniejszych miejscowości na wyspie. Znajdziemy tu liczne szkoły nurkowania czy windsurfingu oraz doskonałe warunki dla osób, które chcą spędzić aktywnie czas. Na południu Fuerteventury czeka 9 kilometrowa plaża Playa Sotavento, na której organizowane są Mistrzostwa Świata w Windsurfingu – wakacje w tym miejscu polecamy osobom, które kochają sporty wodne. Piękna plaża i silny wiatr gwarantują, że z deską do wind czy kitesurfingu ciężko będzie się rozstać. W położonej nieopodal miejscowości Costa Calma znajdziemy również zajęcia z joggi czy popularny nordic walking. Jeśli planujemy wypoczynek z dziećmi, znajdziemy tu również zajęcia dla najmłodszych podróżników. Oasis Park Fuertevntura to obowiązkowy punkt rodzinnej wycieczki. Egzotyczny ogród i niezliczone gatunki zwierząt zapewnią atrakcje oraz chwilę oddechu po sportowych zmaganiach.

Fuerteventura zapewnia idealne warunki do uprawiania sportów wodnych i bardzo dobrą bazę hotelową. Co najważniejsze, spragnieni słońca mogą jechać na urlop już dziś i pogoda z pewnością nikogo nie zawiedzie – na tych, którzy kochają spontaniczne wakacje czekają oferty last minute. Nie bez przyczyny Fuerteventurę nazywa się wyspą wiecznej wiosny. Jeśli planujemy wakacje z wyprzedzeniem, w ofertach na lato 2016 znajdziemy najpopularniejsze miejscowości: Corralejo, Caleta de Fuste, Jandia czy Costa Calma w najniższych cenach. Wcześniejsza rezerwacja to również możliwość wyboru wakacji spośród pełnej oferty – all inclusive, hotele dostosowane do potrzeb najmłodszych czy kameralne miejsca na wyjazd we dwoje. Nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się słońcem i odkrywać Wyspy Kanaryjskie z najbliższymi.

Udanych wakacji życzy zespół FLY.PL

Fuerteventura Last Minute - gorące oferty Sprawdź

Club Caleta Doradahotel 3-gwiazdkowy

2 464 

Hiszpania, Fuerteventura

-17% 2998

7 dni od 20.06.2019 - Warszawa

Maxorata Beachhotel 3-gwiazdkowy

2 481 

Hiszpania, Fuerteventura

7 dni od 27.06.2019 - Warszawa

Alameda de Jandiahotel 3-gwiazdkowy

2 497 

Hiszpania, Fuerteventura

7 dni od 27.06.2019 - Warszawa

FLY.PL