Gdzie jechać na wakacje wiosną 2019?

Autor: Ewa Michalak, Data publikacji:

Zaplanuj najlepszy urlop wiosną! Odkryj popularnie kierunki na wakacje w marcu, kwietniu i maju. Dowiedz się, gdzie warto pojechać na wiosenne wczasy!

Gdzie na wakacje w marcu?

Wakacje w marcu warto spędzić w Egipcie – to doskonałe miejsce dla osób, które nie mogą doczekać się lata. Słoneczna pogoda od połowy marca pozwala się wygrzać na plaży, wiatry słabną a temperatura powietrza sięga nawet 26°C. Dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny w ofercie Egipt Last Minute – dużo niższe niż w sezonie.

Wśród bliskich i tanich kierunków na wczasy w marcu warto wyróżnić Maltę. Przyjemne wiosenne temperatury w okolicach 20°C to idealna pogoda na zwiedzanie. A jest co zwiedzać – sama stolica wyspy liczy ponad 320 zabytków! Już za kilkaset złotych można zaplanować wakacje na Malcie w ekonomicznym standardzie.

Dobrym wyborem na urlop w marcu jest Egzotyka. Szczególnie polecamy wakacje w Omanie, atrakcyjne wycieczki do Tajlandii oraz ciekawe oferty na wczasy w Emiratach Arabskich. Osobom, które szukają wyjątkowo rajskich wakacji polecamy Malediwy. Tam spędzimy błogie wczasy o każdej porze roku!

Gdzie na wakacje w kwietniu?

Tanie wakacje wiosną można spędzić na Cyprze. Kwiecień to doskonały wybór na wczasy na Cyprze nie tylko ze względu na niskie ceny, lecz także z uwagi na kwitnącą przyrodę. Szczególnie polecamy cieplejszy Cypr Północny. Słońce, plaża i ciepła woda w morzu gwarantowane! Jest to jeden z najbardziej atrakcyjnych kierunków na wczasy poza sezonem.

Inne popularne miejsca na wakacje w kwietniu to Izrael i Jordania. W tym czasie warto też wybrać się na wycieczkę objazdową do Turcji albo na słoneczny wypoczynek do Tunezji. Osobom, które źle znoszą wysokie temperatury latem, polecamy też wiosenne wyjazdy na greckie wyspy lub do słonecznej Hiszpanii. Te kierunki polecamy zwłaszcza na rodzinny wypoczynek w Wielkanoc 2019.

Wśród egzotycznych kierunków na wakacje w kwietniu polecamy Karaiby. Pogoda na Kubie w kwietniu sprzyja plażowaniu i morskim kąpielom. Dodatkowo w tym miesiącu występuje tam najmniej opadów. To też dobry czas na zwiedzanie Chin albo beztroskie wczasy na Mauritiusie.

Gdzie na wakacje w maju?

Wakacje w maju z roku na rok są coraz bardziej popularne. Wszystko ze względu na uwielbiany przez wszystkich długi weekend majowy. Najlepsze propozycje na urlop to Majówka w Hiszpanii i na Wyspach Kanaryjskich. Wakacje na kontynencie warto spędzić na słonecznym wybrzeżu Costa del Sol albo zaplanować zwiedzanie i wypoczynek w regionie Costa Brava. Doskonałą propozycją na wakacje w maju jest również Majorka – ta cudowna wyspa zachwyci Was zjawiskowym krajobrazem i bajecznymi plażami.

Najpopularniejsze oferty na wiosenny wypoczynek to Majówka w Grecji oraz  beztroski weekend majowy w Turcji. Te kraje cieszą się dużym zainteresowaniem ze względu na wakacyjną pogodę oraz hotele wysokiej klasy w formule All Inclusive. Chętnie wybierane są też wycieczki objazdowe w Majówkę do Włoch, Francji, Chorwacji i Albanii. Zwiedzanie tych miejsc to czysta przyjemność.

Na wczasy w maju polecamy też Maderę – wyspę wiecznej wiosny. Mnóstwo zieleni i kwiatów, górzysty krajobraz i zjawiskowe wodospady. Majówka w Portugalii to idealny wybór również ze względu na ciekawe miasta, takie jak Lizbona i Porto. Średnia temperatura w Portugalii w maju wynosi 23°C.

Na majowe egzotyczne wycieczki polecamy Seszele oraz Indonezji. Rodzinne wczasy warto zaplanować w roztańczonej Dominikanie, przepięknej Tanzanii albo wśród bajecznych plaż Wysp Zielonego Przylądka.

Najlepsze oferty na wiosenne wakacje


egzotyczny wypoczynek majówka za granicą święta Wielkanocne za granicą wiosenne wakacje

FLY.PL