Wielkanoc Hiszpania

  Wielkanoc 2020 za granicą – gdzie wyjechać?

  Aktualności
  Monika Bujalska
  Zastanawiasz się gdzie spędzić Wielkanoc 2020? Przygotowaliśmy zestawienie polecanych kierunków i ofert na świąteczne wczasy!

  Wyjazdy wielkanocne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Jest to znakomita okazja, by odpocząć i spędzić beztrosko czas z najbliższymi. Szczególnie duże zainteresowanie jest ofertami na Wielkanoc za granicą. Gdzie najlepiej spędzić w tym roku wczasy wielkanocne? Zobacz, co polecają Eksperci Wakacyjni FLY.PL.

  Wielkanoc w ciepłych krajach europejskich

  Najpopularniejszym kierunkiem na wyjazdy wielkanocne jest Malta. Jedno z najmniejszych państw kusi pogodą idealną na wiosenne wczasy, niezliczoną ilością atrakcji i zabytków oraz świątecznymi tradycjami. Wielkanoc na Malcie to gwarancja udanego wypoczynku przede wszystkim dla miłośników zwiedzania.

  Polecanym kierunkiem na Wielkanoc 2020 jest również Hiszpania z Wyspami Kanaryjskimi. Dla Hiszpanów święta wielkanocne są najważniejszymi w roku. W Wielkim Tygodniu w wielu miastach odbywają się pochody, a w Niedzielę Wielkanocną wesołe przedstawienia. Wielkanoc w Hiszpanii polecamy przede wszystkim na aktywny wypoczynek.

  Przeczytaj więcej o tradycjach wielkanocnych w Hiszpanii, na Malcie oraz we Włoszech:

  ❯ Wielkanoc za granicą – tradycje i zwyczaje

  Wielkanoc All Inclusive

  Osobom, które chcą spędzić Święta Wielkanocne inaczej, mniej tradycyjnie polecamy wybór kierunków orientalnych z formułą All Inclusive. Wielkanoc w Egipcie to gwarancja wspanialej pogody i niezliczonych atrakcji dla dużych i małych gości. Aquaparki, animacje, rafy koralowe – na świątecznych wczasach w Egipcie nie będzie czasu na nudę!

  Świetnym kierunkiem na beztroski wyjazd na Wielkanoc jest Turcja. Do wyboru mamy wiele wysokiej klasy hoteli z bogatą formułą All Inclusive i atrakcjami również dla najmłodszych. Wycieczkę na Wielkanoc w Turcji warto połączyć ze zwiedzaniem tego pięknego kraju, czemu sprzyja mniejszy zgiełk oraz wiosenna, ciepła ale nie gorąca pogoda.

  Święta Wielkanocne 2020 to doskonały czas, by wybrać się w dalekie zakątki świata! Do wyboru jest mnóstwo ciekawych kierunków. Wyspy Zielonego Przylądka i Zanzibar zachwycają białymi, rajskimi plażami, a orientalny Oman luksusowymi hotelami międzynarodowych sieci z bogatą formułą All Inclusive. Spośród ofert na egzotyczną Wielkanoc polecamy również fascynującą Sri Lankę. Wyspa jest świetnym wyborem dla osób, które oprócz plażowania chcą zwiedzać i odkrywać wyjątkowe zabytki kultury buddyjskiej. Bardzo dobrym wyborem na spędzenie egzotycznych świąt wielkanocnychKaraiby – przepiękna Dominikana i roztańczona Kuba – a także pełen niezwykłych miejsc do zwiedzania Meksyk.

  FLY.PL