Jesienne promocje – Cypr i Wyspy Kanaryjskie!

Autor: Ewa Michalak, Data publikacji:

 

¡Buenos Dias!

Wyspy Kanaryjskie to kraina wiecznej wiosny, przepełniona hiszpańskim temperamentem, wspaniałym jedzeniem i zachwycającą roślinnością. Na Teneryfie czeka na nas ocean i majestatyczne góry, parki rozrywki, wulkan Teide i słońce…obecnie około 24 stopni Celsjusza! Dla tych, którzy kochają sporty wodne polecamy Fuerteventurę . Z początkiem jesieni zaczyna być coraz wietrzniej, co stwarza idealne warunki do surfowania po lazurowym oceanie. Gran Canaria to idealne miejsce dla osób, które chcą wypocząć i skorzystać ze słonecznych promieni, a na Lanzarote spotkamy piękne klify i ponad 300 wulkanicznych stożków! Ale ciepłe kierunki w zimne dni to nie tylko Wyspy Kanaryjskie…

Bom dia e Portugal!

Madera to zielony raj dla wszystkich, którzy kochają wypoczywać wśród bujnej roślinności. Kiedy Polska nabiera jesiennych kolorów, Madera staje się idealnym miejscem na trekking, szczególnie po lewadach, podziwianie klifowego wybrzeża i plażowanie. W ofercie FLY.PL proponujemy Państwu wyjazd do stolicy Funchal, jak i wspaniałe, niekończące się wybrzeże – wszystko w najniższych cenach i ofertach last minute oraz all inclusive. Czartery latają na Maderę przez cały rok, więc nie pozostaje nic innego jak zacząć pakować się na urlop!

Καλημέρ, a może Günaydýn?

Cypr to nasza propozycja dla osób, które chcą skorzystać ze słońca, kitesurfingu i zwiedzić wspaniałe zabytki, unikając natłoku turystów i upałów. Pafos to piękne krajobrazy, które pozwalają się zrelaksować i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Ayia Napha to nasza propozycja dla osób, które planują rozrywkę i chcą poznać miejskie legendy, według których w tym rejonie mieszka…potwór! W ofertach last minute znajdziecie Państwo najkorzystniejsze ceny. Hotele oferujące wygodną formułę all inclusive, jak i wyłącznie śniadania. Dodatkowo możemy zwiedzić zarówno Grecję , jak i Turcję! Nie pozostaje nic innego jak korzystać z najniższych cen i cieszyć się wspaniałą pogodą!

                                                   Udanego wypoczynku wszystkim poszukującym słońca życzy zespół FLY.PL

Poznaj słoneczne Wyspy Kanaryjskie Zobacz pełna ofertę

Sands Beachhotel 3-gwiazdkowy

1 827 

Hiszpania, Lanzarote

7 dni od 14.01.2020 - Warszawa

FLY.PL