Grecka Panorama - zobacz relację z targów!

Autor: Paulina Rutecka, Data publikacji:

Smak Grecji w środku zimy! Dziękujemy, że byliście z nami!

Grecka Panorama to jedyne targi poświęcone kulturze, gastronomii i turystyce Grecji. Tegoroczna edycja odbyła się między 3 a 4 grudnia na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Teo Vafidis, popularny restaurator, autor książek kulinarnych, przygotował wyjątkowe potrawy, a o humor najmłodszych zadbali animatorzy. Ci, którzy chcieli zabrać do domu smak wakacji, mogli prosto od regionalnych producentów kupić kreteńskie wino, kozie sery i oczywiście wyśmienite oliwki.

Na wszystkich, którzy odwiedzili nasze stoisko, czekały niespodzianki – promocyjne oferty na wczasy w Grecji, vouchery i dodatkowe punkty PAYBACK do rezerwacji. Nasi eksperci doradzali, które hotele sprawdzą się na rodzinne wakacje all inclusive, a które na kameralny, romantyczny urlop we dwoje. Oferta na lato 2017 to tysiące możliwości spędzenia słonecznego urlopu. Kreta, Rodos, Zakynthos, zielone Korfu czy Santorini to wyspy, które skradły serca Polakom i każdego roku przyciągają jak magnes tysiące turystów spragnionych ciepłego morza.

Dziękujemy, że przenieśliście się z nami z zimowej Warszawy do słonecznej Grecji! Zachęcamy do zapoznania się z wycieczkami dostępnymi poniżej. Pamiętajcie, że rezerwując wakacje na FLY.PL, otrzymujecie gwarancję najniższej ceny i najwyższej jakości.

Do zobaczenia na Greckiej Panoramie w przyszłym roku!

Zespół FLY.PL

Grecka Panorama targi turystyczne

FLY.PL