Greckie wakacje w baaardzo gorących cenach!

  Aktualności
  Beata Gizak
  Z FLY.PL możecie spędzić wakacje już za 1 000 złotych!

  Wakacje w Grecji to gwarancja słonecznej pogody i wypoczynku – w jakim innym kraju tak ceni się wolny czas i życie w rytmie siga siga, czyli powoli? Grecy kochają spokój, spotkania z najbliższymi przyjaciółmi i wyśmienitą kuchnie, która rozsławiła się na cały świat. Badania wskazują, że mieszkańcy tego pięknego kraju najrzadziej z Europejczyków zapadają na choroby serca. Jeśli spędzicie tu wczasy, wyjątkowy smak lokalnej kuchni nie pozwoli o sobie zapomnieć! Spotkacie tu bogactwo, którego nie da się przeliczyć na pieniądze. Pamiętajcie, że Grecy są przekonani, że ich ojczyzna jest najpiękniejszym miejscem na ziemi. Co zatem należy zrobić? Pojechać na wakacje, podziwiać malownicze widoki i zweryfikować czy mają rację!

  Do Grecji przynależy około 2500 wysp, a zaledwie 165 z nich jest zamieszkanych! Znajdziecie tu tysiące możliwości, aby spędzić wymarzone wczasy z ukochaną osobą, rodziną czy przyjaciółmi. Kreta, Rodos, Zakynthos czy Korfu – każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego. Jeśli planujecie ekonomiczne wakacje, chcecie poznać grecką kulturę, zwiedzać i odkrywać piękno tego miejsca, nie musicie dysponować dużym budżetem. Przygotowaliśmy dla was hotele, które pozwolą wam się cieszyć słońcem za niewielkie pieniądze.

  Szukacie wakacji do 1000 złotych? Sprawdźcie jeden z poniższych obiektów!

  Fereniki, Nefali i Pantheon Hall

  Wczasy do 1 200 złotych na Rodos, Krecie lub Korfu? Te hotele przypadną wam do gustu:

  Hillside Studios & Apartments, Morfeas i Island Beach Resort

  Lato 2016 do 1 500 złotych? Dla nas to nic trudnego!

  Ni-Mar Studios & Apartments, Kyriakos Apartments i Maravel Land Zobaczcie naszą galerię, poczujcie powiew letniego wiatru i przez chwilę przenieście się z nami do pachnącej oliwkami słonecznej Grecji!
  FLY.PL