Grecos Active by Ewa Chodakowska!

Autor: Krzysztof Małyska, Data publikacji:

Planujesz spędzić aktywne wakacje 2017? Poznaj ofertę Grecos Active by Ewa Chodakowska!

Pakiet Grecos Active to wyjątkowa propozycja, która pozwala połączyć plażowanie z aktywnym wypoczynkiem. W trakcie greckich wakacji możesz skorzystać z pakietu treningów, które zostały przygotowane według autorskiej metody Ewy Chodakowskiej i zostaną poprowadzone przez wyszkolonych trenerów. Planujesz rodzinne wakacje? Sprawdź hotele z animacjami w Klubie Delfinki i ciesz się beztroskim, aktywnym wypoczynkiem! Obiekty, w których odbędą się zajęcia z trenerami znajdziecie na najpiękniejszych greckich destynacjach, wśród nich Zakynthos, Kreta, Rodos, Kos, Kefalonia i zielone Korfu. W ofertach First Minute znajdziecie propozycję na wakacje 2017 w formule Grecos Active w promocyjnych ofertach. Nie czekaj na Last Minute i już dziś zarezerwuj miejsce na wielkie greckie wakacje z biurem podróży Grecos!

Dlaczego to najlepsza oferta pod słońcem ?

5x trening - W trakcie 7-dniowego pobytu możesz skorzystać z 5 treningów. Odbywają się one na terenie hotelu i prowadzone są według autorskiej metody Ewy Chodakowskiej.

Trenerzy - Zespół wyszkolonych przez Ewę trenerów prowadzących treningi grupowe i indywidualne w całej Polsce. Ćwiczą w oparciu o metodę treningową Ewy Chodakowskiej i tryskają porównywalnym z nią optymizmem. Na potrzeby pakietu Grecos Active przygotowano specjalny zestaw ćwiczeń, który pozwoli uczestnikom zasmakować przyjemności ruchu, nie tracąc nic z wakacyjnego relaksu.

Prezent na powitanie - W hotelu na posiadaczy pakietu czeka broszura z poradami, jak efektywnie korzystać z all inclusive, jak zadbać o formę i zdrowie na wakacjach i po nich. Całość przygotowana we współpracy z dietetykami i trenerami Ewy Chodakowskiej.

Zniżki na www.bebibo.pl - Zniżka 4 x 10 zł na pełne zdrowia zakupy w sklepie BeBio należącym do Ewy Chodakowskiej.

Gadżet dla każdego - Funkcjonalny gadżet dla każdego, który przyda się na treningach i po powrocie do domu z wakacji.

Ile kosztują pakiety Grecos Active?

Pakiet Standard - pakiet dla 1 osoby: przy 7-dniowym pobycie korzystasz z 5 treningów w promocyjnej cenie 199 zł (zamiast 250 zł)

Pakiet Standard Plus - pakiet dla 1 osoby: przy 14-dniowym pobycie korzystasz z 10 treningów w promocyjnej cenie 329 zł (zamiast 400 zł)

Pakiet Double - pakiet dla 2 osób: przy 7-dniowym pobycie 2 osoby korzystają z 5 treningów (2x5 treningów) w promocyjnej cenie 329 zł (zamiast 400 zł)

Kipriotis Villagehotel 4-gwiazdkowy

2 210 

Grecja, Kos

-12% 2530

7 dni od 05.10.2019 - Katowice

Caretta Starhotel 4-gwiazdkowy

2 350 

Grecja, Zakynthos

7 dni od 26.09.2019 - Wrocław

FLY.PL