Rodzinne wczasy z Wezyr Holidays

  Hotele polecane na rodzinne wczasy 2019

  Aktualności
  Daniel Grębowski
  Planujesz rodzinny wyjazd na wakacje 2019? Polecamy 4 hotele Wezyr Holidays, które oferują najciekawszą ofertę rozrywek dla dorosłych i dla dzieci!

  Wakacje to czas, w którym dorośli powinni się zrelaksować, a dzieci mieć okazję do nieustannej zabawy, dostosowanej do ich wieku. Który hotel warto wybrać na rodzinne wczasy 2019? Nasi Eksperci Wakacyjni wybrali 4 hotele w Turcji z oferty Wezyr Holidays na Lato 2019 z ciekawymi atrakcjami i najlepszym zapleczem dla całych rodzin.

  Turcja – kierunek idealny na Lato 2019

  Wszystkie wytypowane przez nas obiekty znajdują się w Turcji – przepięknym kraju, z bogatą tradycją, zachwycającymi zabytkami, unikatową fauną i florą oraz przepyszną kuchnią. Co jednak najważniejsze, hotele w Turcji prezentują najwyższą jakość usług w bardzo atrakcyjnych cenach.

  TOP 4 hotele na rodzinne wakacje z oferty Wezyr Holidays

  Otium Eco Club to wymarzone miejsce na wakacje dla całej rodziny. Dla najmłodszych przygotowano „Strefę dziecka” z rozbudowanym zapleczem do zabaw pod okiem animatorów (w sezonie w języku polskim). Strefa obejmuje m.in. zacieniony plac zabaw, baseny i brodziki, minilunapark oraz ogródek z ekologiczną uprawą warzyw i kwiatów. Z myślą o dorosłych również przygotowano wiele atrakcji. Dla pragnących spokoju i relaksu jest „cichy basen”, a dla szukających rozrywek bogaty program animacyjny. Hotel Otium Eco Club oferuje także rozbudowane All Inclusive. Polecamy!

  Położony bezpośrednio przy plaży hotel Otium Seven Seas to świetny wybór dla osób podróżujących zarówno z małymi, jak i starszymi dziećmi. Z myślą o najmłodszych przygotowano dwa zacienione place zabaw (jeden na plaży), bogaty program animacji (w wakacje również w języku polskim) dostosowanych do wieku oraz brodziki i baseny ze zjeżdżalniami. Miłośnicy wodnych atrakcji do dyspozycji mają również „szaloną rzekę”. Ogromną zaletą hotelu jest formuła Ultra All Inclusive. Polecamy także na wakacje ze znajomymi.

  Hotel Otium Life to bardzo dobry wybór na wakacje i dla rodzin z dziećmi (w każdym wieku), i dla par lub grup znajomych. Dużą zaletą są wspaniałe widoki – na góry oraz na morze. Na terenie obiektu jest dużo naturalnej zieleni. Dla dzieci przygotowano różnorodne animacje (w sezonie polskojęzyczne) dostosowane do wieku. Są wśród nich zajęcia sportowe, plastyczne i wiele innych. Ciekawy program animacyjny czeka również na dorosłych gości. Dodatkowe zalety Otium Life to wydzielona część plaży tylko dla osób powyżej 16 lat, formuła Ultra All Inclusive oraz kompleks basenów.

  Xanadu Resort to świetne miejsce na luksusowy urlop z rodziną. Hotel udostępnia atrakcje dla osób w każdym wieku. Jest strefa dla najmłodszych (m.in. zacieniony plac zabaw, mały lunapark, baseny ze zjeżdżalniami), w której dzieci mogą się bawić pod okiem animatorów (podział na grupy wiekowe; w wakacje animacje w języku polskim). W tym czasie dorośli mają czas na relaks w strefie tylko dla nich. Dużym plusem jest prywatna plaża z długim pomostem. Wymagający goście docenią też bogate High Class All Inclusive 24h. Xanadu Resort to miejsce, do którego chce się wracać!

  To tylko 4 hotele z wielu w ofercie biura podróży Coral Travel Wezyr Holidays, które warto polecić na rodzinne wczasy 2019 w Turcji. Zachęcamy do kontaktu z Ekspertami Wakacyjnymi FLY.PL i rezerwacji wczasów Last Minute 2019. Tylko teraz możemy liczyć na pełną dostępność kierunków i miejsc, niską zaliczkę, wysokie zniżki i inne bonusy!

  FLY.PL