Chorwacja Lato 2018

Chorwacja przewodnik wakacyjny – jak podróżować?

Autor: Beata Gizak, Data publikacji:

Odkryj zachwycające miejsca w Chorwacji! Podpowiadamy, w jaki sposób zaplanować swoje Wakacje 2019 i które miasta zwiedzić

Chorwacja jest atrakcyjnym miejscem na spędzenie Wakacji 2019. Zachwyca przejrzystym morzem w kolorze turkusu, licznymi wyspami i zapierającymi dech w piersiach krajobrazami. Jeśli szukasz idealnych wakacji wśród przyrody, będziesz zdecydowanie zadowolony! Do tego niesamowite miasta, które zachwycają swoją historią, i wyjątkowo smaczna kuchnia. Dzięki naszym ofertom Last Minute do Chorwacji możesz cieszyć się niezapomnianym bałkańskim klimatem nawet do -50%!

Lato w Chorwacji – jak podróżować?

Chorwacja jest jednym z tych krajów, które zwiedzać można na wiele sposobów. Dla tych, którzy cenią sobie komfort podróży polecamy wczasy samolotem – opcję zdecydowanie najszybszą, polecaną szczególnie na wakacje z dziećmi. Osobom, które wolą podróżować na własną rękę, polecamy ciekawe oferty z dojazdem własnym. FLY.PL oferuje wycieczki autokarowe do Chorwacji, spośród których każdy będzie mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Dla tych, którzy chcieliby zwiedzić większą ilość miejsc razem z przewodnikiem polecamy za to wycieczki objazdowe po Chorwacji.

Gdzie pojechać i co zobaczyć w Chorwacji?

Na mapie Chorwacji można znaleźć wiele miejsc, które warto zobaczyć w Wakacje 2019. Każde z nich kryje w sobie coś niesamowitego. W Dubrowniku polecamy spacer po starym mieście, gdzie podziwiać można np. Wielką i Małą Studnię Onufrego. Fani Gry o tron znajdą tu specjalne wycieczki śladami serialu. Makarska słynie z promenady otoczonej zielenią i różnorodnych festiwali, takich jak rybackie wieczory czy Noc Kalelargi. Polecamy też wybrać się do miasteczka Poreč, miejsca, w którym można wypocząć, ale także zwiedzić np. słynną Bazylikę Eufrazjana. Koniecznie musicie zobaczyć też niesamowite Plitwickie Jeziora połączone ze sobą licznymi wodospadami.

Chorwacja mapa

nad morzem Przewodnik wakacyjny FLY.PL wakacje na Półwyspie Bałkańskim wakacje w Chorwacji zwiedzanie i wycieczki objazdowe

FLY.PL