Last Minute na wrzesien

Last Minute – gdzie jechać we wrześniu?

Autor: Krzysztof Małyska, Data publikacji:

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się na urlop Last Minute we wrześniu? Przedstawiamy polecane kierunki na wspaniałe wakacje za niewielkie pieniądze

Wrzesień to znakomity czas, by wybrać się na urlop Last Minute. Ładna pogoda, brak typowo wakacyjnego zgiełku oraz tanie wycieczki – czasem nawet do -60 czy -70%! Korzystanie z niezatłoczonych atrakcji, leniuchowanie na słonecznej plaży i beztroski wypoczynek all inclusive. Przygotowaliśmy listę polecanych kierunków na wakacje Last Minute we wrześniu.

Bułgaria Last Minute


Bułgaria we wrześniu to świetny kierunek na urlop Last Minute z całą rodziną. Wysoka, ale nie upalna temperatura pozwala na korzystanie z wodnych atrakcji, a także słonecznych kąpieli na niezatłoczonych plażach. W Słonecznym Brzegu i Złotych Piaskach znajdziecie wiele rozrywek dla osób w każdym wieku. Baseny, zjeżdżalnie i hotele z formułą all inclusive – sprawdź polecane oferty na wakacje Last Minute w Bułgarii!

Marieta Palacehotel 4-gwiazdkowy

1 029 

Bułgaria, Słoneczny Brzeg

5 dni od 09.04.2019 - Kraków

Grecja Last Minute


Wakacje Last Minute w Grecji to świetna okazja na zwiedzanie antycznych zabytków Hellady. We wrześniu można spędzić wspaniałe wczasy zarówno w części kontynentalnej, np. na Riwierze Olimpijskiej, jak i pięknych greckich wyspach – Korfu, Krecie czy Rodos. W ofertach Last Minute dostępne są niskobudżetowe apartamenty i różnorodne hotele w zaskakująco niskich cenach. Ogromny wybór ofert i kierunków – leć na urlop Last Minute do Grecji!

Corifo Villagehotel 3-gwiazdkowy

979 

Grecja, Korfu

5 dni od 19.05.2019 - Poznań

Summer Breezehotel 2-gwiazdkowy

989 

Grecja, Korfu

-29% 1399

7 dni od 24.05.2019 - Poznań

Turcja Last Minute


Turcja to wysokiej klasy hotele i najbogatsza formuła all inclusive. Polecamy ten kierunek nawet najbardziej wymagającym klientom. We wrześniu słynne kurorty Riwiery Tureckiej i wybrzeża Morza Egejskiego kuszą świetną pogodą i mniejszym zgiełkiem. Alanya z pięknymi plażami, zachwycające krajobrazy w Bodrum, rozrywkowe Marmaris – w Turcji wypoczniesz tak jak lubisz! A dzięki ofertom Last Minute spędzisz wymarzone wakacje w bardzo atrakcyjnej cenie!

Eftalia Ayturhotel 3-gwiazdkowy

1 376 

Turcja, Alanya

-5% 1458

7 dni od 10.04.2019 - Katowice

Bałkany Last Minute


Wrzesień to ostatnia szansa w tym roku, by spędzić wakacje w jednym z zachwycających krajów bałkańskich. Albania kusi piaszczystymi plażami, wysoką temperaturą i śródziemnomorskim klimatem. To świetny kierunek zarówno dla par, jak i rodzin z dziećmi. Macedonia urzeka wspaniałymi krajobrazami, przepięknym Jeziorem Ochrydzkim oraz niezwykle malowniczą Ochrydą. Tylko teraz ceny wakacji Last Minute na Bałkanach zaczynają się od kilkuset złotych!

Villa Bijela Kucicahotel 3-gwiazdkowy

1 151 

Chorwacja, Wyspa Ciovo

7 dni od 13.06.2019 - Warszawa

Villa Abedinihotel 3-gwiazdkowy

1 330 

Albania, Wybrzeże Jońskie

-25% 1780

7 dni od 18.09.2019 - Katowice

Villa Bozohotel 3-gwiazdkowy

1 380 

Chorwacja, Dalmacja Południowa

-20% 1731

7 dni od 13.06.2019 - Warszawa

greckie wakacje, najlepsze last minute, wakacje na Półwyspie Bałkańskim, wakacje w Turcji, wczasy w Bułgarii

FLY.PL