Lato w Bułgarii? Sprawdź najlepsze atrakcje!

Autor: Daniel Grębowski, Data publikacji:

Słoneczny Brzeg, Złote Piaski i Nessebar zapraszają na rodzinne wakacje!

Bułgaria to kraj, który jak magnes przyciąga tysiące turystów z całego świata. Słoneczny Brzeg, Złote Piaski, Nessebar czy Sozopol to miejscowości, które cieszą się największą popularnością. Znajdziecie tu nie tylko piękne plaże, ale również tysiące lat tradycji! Wyśmienita lokalna kuchnia, jedne z najstarszych zabytków archeologicznych, gościnni mieszkańcy i unikatowe rękodzieło sprawiają, że Bułgaria jest miejscem wyjątkowym. Właśnie tutaj odkryto najstarsze złoto na świecie, które liczy ponad 7 000 lat! Według legendy, na jednej z bułgarskich plaż został ukryty skarb, który Matka Natura zamieniła w piasek, karząc ludzi za chciwość. Jeśli będziecie wypoczywać w Złotych Piaskach czy Słonecznym Brzegu, z pewnością przypomnicie sobie tę legendę, ponieważ tamtejsze plaże wydają się nie kończyć!

Bułgaria to kraj, który spodoba się wszystkim, którzy planują wakacje z dziećmi. Lot trwa dwie godziny, a atrakcje, które czekają na miejscu przypadną do gustu nie tylko najmniejszym podróżnikom. W Słonecznym Brzegu czeka na was Action Aquapark ze zjeżdżalnią o wysokości 18 metrów i urozmaicona oferta sportów wodnych. Zależy wam na polskojęzycznych animacjach w hotelu? Sprawdźcie jeden z poniższych obiektów: Atrium Beach, Glarus Beach, Hrizantema, St. George Palace czy Miramar. Znajdziecie tu urozmaicone atrakcje dla najmłodszych, profesjonalną obsługę i jakość bardzo dobrze dostosowaną do ceny.

Jeśli planujecie połączyć plażowanie ze zwiedzaniem, warto odwiedzić Nessebar – zabytkowa zabudowa miasta z pewnością was oczaruje, a park wodny Aqua Paradise zapewni rozrywkę. Miasteczko nazywane jest Perłą Bułgarii i zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO, co podkreśla znaczenie tego niezwykłego miejsca w kulturze. Na rodzinne wakacje polecamy wam szczególnie hotele, które są położone w pobliżu lokalnych atrakcji. Sprawdźcie, co dla was wybraliśmy: Sol Nessebar Palace, Bilyana Beach, Festa Panorama i Mirage of Nessebar. 

Życzymy niezapomnianych wakacji w Bułgarii!
Zespół FLY.PL

 

Wakacje w Bułgarii - piaszczyste plaże w super cenach Sprawdź

Ivana Palacehotel 3-gwiazdkowy

839 

Bułgaria, Słoneczny Brzeg

-6% 899

7 dni od 01.10.2019 - Kraków

Diamond (Sunny Beach)hotel 4-gwiazdkowy

1 246 

Bułgaria, Słoneczny Brzeg

7 dni od 01.10.2019 - Kraków

Chaika Beach Resorthotel 4-gwiazdkowy

1 393 

Bułgaria, Słoneczny Brzeg

7 dni od 13.09.2019 - Warszawa

FLY.PL