Lato 2020 – oferta już dostępna!

  Aktualności
  Kinga Jurkowska
  Sprawdź, kiedy najlepiej zarezerwować wakacje 2020. Dowiedz się, co możesz zyskać, wybierając ofertę na Lato 2020 już w tym roku!

  Biura podróży co roku prześcigają się z promocjami First Minute, oferując bardzo atrakcyjne bonusy do wcześniejszej rezerwacji. To doskonała okazja, aby zaplanować kolejne wakacje – zwłaszcza, że teraz na FLY.PL zapłacisz jedynie zaliczkę (już od 5% ceny wyjazdu), a pozostałą kwotę do 45–30 dni przed planowanym urlopem. Dodatkowo możesz skorzystać z gratisów w postaci gwarancji niezmienności ceny, bezkosztowej zmiany rezerwacji czy darmowego parkingu przy lotnisku. Na FLY.PL dostępne są wszystkie aktualne promocje na wakacje 2020 »

  Oferta na Wakacje 2020 – od kiedy dostępna?

  W tym roku wiele biur podróży wystartowało z ofertą na Lato 2020 już w sierpniu 2019. Na FLY.PL możemy zarezerwować m.in. wczasy 2020 z Coral Travel, dostępne są również oferty na Lato 2020 Mouzenidis a także całe mnóstwo wycieczek lotniczych na wakacje 2020 z Itaką. Każdy z organizatorów przygotował atrakcyjne promocje, które zachęcają do wczesnej rezerwacji. Możemy liczyć m.in. na dużo niższe ceny niż w sezonie, pakiety gwarancji gratis oraz dodatkowe usługi Premium w cenie wyjazdu.

  Kiedy rezerwować wycieczki First Minute na Lato 2020?

  Kto pierwszy, ten lepszy! Największe bonusy i najniższe ceny dotyczą pierwszych zarezerwowanych miejsc w hotelach i samolotach. Najczęściej promocje touroperatorów na Wakacje 2020 prezentowane są w kilkunastodniowych cyklach, które mogą być przedłużane, zależnie od ilości dokonanych rezerwacji. To oznacza, że liczba bonusów i zniżek jest mocno ograniczona. Przykładowo w wybranych hotelach pierwsze osoby mogą skorzystać z pobytu dzieci gratis.

  Podsumowując: im wcześniej, tym taniej!

  Czy warto rezerwować First Minute?

  Jeśli porównamy ceny wyjazdów Last Minute 2019 i wycieczek First Minute 2020, odpowiedź jest prosta – warto zaplanować wakacje wcześniej. Oferty na Lato 2020 są tańsze niż hotele podobnej klasy zarezerwowane na krótko przed wylotem. W dodatku mamy największy wybór obiektów i możliwości zakwaterowania. Jeśli marzy Wam się rodzinny apartament z widokiem na morze w wysoko ocenianym hotelu w Grecji czy Turcji, wcześniejsza rezerwacja to doskonały pomysł. Zdecydowani płacą mniej.

  Lato 2020 – rezerwuj First Minute

  Szukasz ofert na Wakacje 2020?

  Napisz do nas

  Masz pytanie odnośnie wycieczki? Potrzebujesz naszej porady?
  Wypełnij i wyślij poniższy formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i dobierze dla Ciebie idealny wyjazd.

  Imię
  E-Mail
  Nr telefonu
  Treść wiadomości

  Oświadczam, że zapoznał(łam)-em się i akceptuję Regulamin Serwisu Fly.pl oraz Klauzulę Informacyjną dotyczącą przetwarzania Danych Osobowych i wyrażam zgodę na kontakt od Fly Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. w celu realizacji zapytania/rezerwacji oraz

  FLY.PL