Majorka – odkryj hit na lato!

  Aktualności
  Kamila Mackiewicz
  „Niebo jak turkus, morze jak lazur, góry jak szmaragd, powietrze jak w niebie”. Odkryj przepiękną Majorkę!

  Majorka to miejsce dla każdego. Pasjonaci aktywnego wypoczynku będą mogli korzystać z szerokiej oferty sportów wodnych i wybierać się na górskie wycieczki. Ci, którzy kochają wypoczywać na piaszczystej plaży w ciągu dnia, a wieczorem bawić się do rana w hiszpańskim stylu, odnajdą tu długie plaże i niezliczoną ilość dyskotek dla turystów w każdym wieku. Miłośnicy gry w golfa pokochają nie tylko rajskie widoki, ale również szeroką ofertę pól golfowych z możliwością wypożyczenia profesjonalnego sprzętu. Majorka należy do jednych z tych miejsc, w których każdy znajdzie coś wyjątkowego. Może dlatego nasi klienci tak chętnie tu wracają?

  W niewielkiej, malowniczej miejscowości Valldemossa zatrzymał się Chopin, który stworzył tu jedno ze swoich największych dzieł, cykl 24 Preludiów, które znane są na całym świecie. Co pisał w listach, do swojego przyjaciela o Majorce? „Jestem w Palmie między palmami, cedrami, kaktusami, oliwkami, pomarańczami, cytrynami, aloesami, figami, granatami itd.. Niebo jak turkus, morze jak lazur, góry jak szmaragd, powietrze jak w niebie”. Każdy, kto spędził tu wczasy, wie, że dokładnie taka jest Majorka!

  Jeśli szukacie niskobudżetowej wycieczki, sprawdźcie nasze oferty last minute. Mamy również coś dla turystów poszukujących ekskluzywnych hoteli z bogatą ofertą all inclusive. Urlop z dziećmi? Na FLY.PL znajdziecie obiekty z atrakcjami dla najmłodszych gości – polskojęzyczne animacje, kręte zjeżdżalnie, specjalne posiłki dla niejadków i minikluby z podziałem na wiek. Jedno jest pewne, tu spędzicie magiczne wakacje!

  Odkryj bajkową Majorkę i spędź niezapomniany czas z tymi, których kochasz najbardziej!

  Majorka w gorących cenach na lato!

  FLY.PL