Marsa Alam - perła Morza Czerwonego

Autor: Paulina Rutecka, Data publikacji:

Marsa Alam – perła Morza Czerwonego w gorących ofertach Last Minute

Egipt to jeden z ulubionych kierunków wypoczynkowych Polaków, a Marsa Alam staje się coraz popularniejszym wyborem, zaraz za Sharm El Sheikh czy Hurghadą. Lata doświadczenia w branży turystycznej i wielokrotne pobyty w kraju faraonów sprawiają, że śmiało możemy powiedzieć, że nas to nie dziwi. Lazurowe morze, wspaniałe rafy koralowe, bardzo dobra baza hotelowa, i co najważniejsze słońce przez cały rok, sprawiają, że w okresie jesienno-zimowym każdy marzy o wypoczynku w słonecznych promieniach.

Kolorowy podwodny świat

Bogactwo raf koralowych przyciąga w rejony Marsa Alam wszystkich miłośników nurkowania - Abu Dabab, Abu Dabur Reef czy Marsa Asslai to miejsce, które rekomendujemy spragnionym podziwiania uroków Morza Czerwonego. Na aktywne wakacje znajdziemy tu doskonałe warunki do kitesurfingu, windsurfingu i wszystkich możliwych sportów wodnych – Marsa Alam na pewno nas nie zawiedzie.

Domki z piasku, zabawa i słońce

Na rodzinny wypoczynek znajdziemy tu wszystko co najlepsze – polskojęzyczne animacje, wydzielone brodziki dla najmłodszych gości, zabawy w miniklubie i specjalne posiłki dla niejadków. Oferty last minute często łączone są z formułą all inclusive, dzięki czemu możemy skorzystać z niskiej ceny połączonej z wygodą.

Piramidy, tajemnice i zaklęcia

Marsa Alam ma bardzo dobrą lokalizację dla tych, którzy chcą poznać kulturę i historię tego niezwykłego kraju. W pobliżu znajduje się Luksur, dawna stolica Egiptu, czy świątynie wykute w skałach w Abu Simbel. Próżno szukać miejsca, które byłoby tak idealne na połączenie zwiedzania z wypoczynkiem. Klientom fly.pl, którzy pierwszy raz odwiedzają Marsa Alam, polecamy odwiedzenie targowisk arabskich, souk, gdzie znajdziemy orientalne przyprawy, egzotyczne skórzane wyroby i niepowtarzalną biżuterię.

                                                       Udanego wypoczynku w słonecznym Marsa Alam życzy zespół FLY.PL

FLY.PL