Narty 2019

  Narty 2020 – gdzie pojechać?

  Aktualności
  Joanna Malinowska
  Nie wyobrażasz sobie zimy bez wyjazdów na narty? Przygotowaliśmy listę polecanych kierunków dla miłośników białego szaleństwa

  Austria narty

  Narty w Austrii to gwarancja udanego, aktywnego wypoczynku. Lodowce, tysiące kilometrów ośnieżonych tras, setki wyciągów, słynne górskie kurorty oraz niezliczone rozrywki nie tylko dla miłośników nart – Austria to prawdziwy, zimowy raj! Niezbyt duża odległość od Polski dodatkowo wpływa na popularność wyjazdów na narty do Austrii. Bez problemu można wybrać się np. w Ferie Zimowe 2020 na narty z dojazdem własnym. Gdzie najlepiej pojechać zimą do Austrii? Możliwości jest mnóstwo!

  Dowiedz się, gdzie jechać na narty do Austrii:

  Włochy narty

  Narty we Włoszech to jedne z najpiękniejszych pasm górskich na świecie, urokliwe miasteczka, znakomicie przygotowane trasy oraz przepyszne jedzenie i przyjaźni mieszkańcy. W dodatku z sezonu na sezon Włochy stają się jednym z najczęściej wybieranych kierunków na narty samolotem. Imponujące Dolomity, Piemont i Dolina Aosty to tylko kilka z kierunków wyjazdów na narty. Oferta na Ferie Zimowe bogata jest również w wyjazdy na narty do Trentino z słynnymi ośrodkami jak Val di Sole.

  Dowiedz się więcej:

  Andora narty

  Andora, maleńkie księstwo położone między Hiszpanią a Francją, to raj dla miłośników nart, zimowych atrakcji oraz zakupów. Cały kraj jest największym i najnowocześniejszym regionem narciarskim w Pirenejach, a także jednym z najciekawszych miejsc na narty samolotem. Miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji ponad 300 km tras w dwóch ośrodkach, bardzo nowoczesną infrastrukturę, snowparki oraz rozrywki après-ski. Po nartach warto wybrać się na zakupy – Andora objęta jest strefą bezcłową.

  Przeczytaj poradnik:

  Sierra Nevada narty

  Sierra Nevada jest jednym z najciekawszych ośrodków narciarskich w Hiszpanii. W regionie znajdziemy jedne z najwyżej położonych tras w Europie. Ok. 100 km znakomicie przygotowanych stoków znajduje się na wysokości od 2100 m n.p.m. do aż 3300 m n.p.m. Dużą zaletą jest także położenie większości hoteli w centrum kurortu. Do Sierra Nevada warto wybrać się na narty samolotem również ze względu na lokalizację blisko pięknej Granady i największych atrakcji Andaluzji, a także ok. 100 km od Costa del Sol.

  Dowiedz się więcej o Sierra Nevada:

  Turcja narty

  Narty w Turcji to hit na sezon Zima 2020. Położony w centrum kraju ośrodek Erciyes-Kayseri jest najnowocześniejszym w całym kraju. Do dyspozycji miłośników nart i snowboardu oddaje ok. 100 km tras z czego ok. połowa jest dośnieżana i ratrakowana. Hotele zlokalizowane są blisko dolnych stacji wyciągów w Erciyes, a w cenie wyjazdów zawarty jest skipass. Wyjazd na narty do Turcji to także świetna okazja, by wybrać się do Kayseri na zakupy do jednego z najstarszych tureckich bazarów i zobaczyć oddaloną o ok. 60 km bajeczną Kapadocję.

  Dowiedz się więcej o nartach w Turcji:
  FLY.PL