Narty 2019

Narty 2019 – gdzie pojechać?

Autor: Ewa Michalak, Data publikacji:

Nie wyobrażasz sobie zimy bez wyjazdów na narty? Przygotowaliśmy listę polecanych kierunków dla miłośników białego szaleństwa

Austria narty

Narty w Austrii to gwarancja udanego, aktywnego wypoczynku. Lodowce, tysiące kilometrów ośnieżonych tras, setki wyciągów, słynne górskie kurorty oraz niezliczone rozrywki nie tylko dla miłośników nart – Austria to prawdziwy, zimowy raj! Niezbyt duża odległość od Polski dodatkowo wpływa na popularność wyjazdów na narty do Austrii. Bez problemu można wybrać się np. w Ferie 2019 na narty z dojazdem własnym. Gdzie najlepiej pojechać zimą do Austrii? Możliwości jest mnóstwo!

Dowiedz się, gdzie jechać na narty do Austrii:

Narty we Włoszech to jedne z najpiękniejszych pasm górskich na świecie, urokliwe miasteczka, znakomicie przygotowane trasy oraz przepyszne jedzenie i przyjaźni mieszkańcy. W dodatku z sezonu na sezon Włochy stają się jednym z najczęściej wybieranych kierunków na narty samolotem. Imponujące Dolomity, Piemont i Dolina Aosty to tylko kilka z kierunków wyjazdów na narty. Oferta na Ferie Zimowe bogata jest również w wyjazdy na narty do Trentino z słynnymi ośrodkami jak Val di Sole.

Dowiedz się więcej:

Alpy Francuskie są znakomitym wyborem, jeśli chcesz jechać z rodziną lub grupą przyjaciół na narty samolotem. Górskie rezydencje położone bezpośrednio na stoku narciarskim, mnóstwo ośnieżonych tras w ramach skipassów, które zawarte są w cenie wyjazdu, a także niezbyt długu transfer z lotniska – to tylko z kilku zalet nart we Francji. Kolejne to słynne na całym świecie doliny, jak rozrywkowe Val Thorens oraz region Serre Chevalier z średniowiecznym miasteczkiem Briançon.

Przeczytaj, gdzie warto jechać na narty do Francji:

Andora, maleńkie księstwo położone między Hiszpanią a Francją, to raj dla miłośników nart, zimowych atrakcji oraz zakupów. Cały kraj jest największym i najnowocześniejszym regionem narciarskim w Pirenejach, a także jednym z najciekawszych miejsc na narty samolotem. Miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji ponad 300 km tras w dwóch ośrodkach, bardzo nowoczesną infrastrukturę, snowparki oraz rozrywki après-ski. Po nartach warto wybrać się na zakupy – Andora objęta jest strefą bezcłową.

Przeczytaj poradnik:

Narty w Gruzji to jeden z bardziej egzotycznych pomysłów na Zimę 2019. Najbardziej znanym ośrodkiem narciarskim jest położona w górach Kaukazu miejscowość Gudauri. Słynie ona ze znakomitych warunków śniegowych, szczególnie dla miłośników freeride’u. Wybierając się na narty samolotem do Gruzji, możemy spodziewać się ponad 50 km tras objętych tanim skipassem, nowoczesnych hoteli z wyżywieniem w cenie oraz długich wieczorów z niezwykle gościnnymi mieszkańcami.

Przeczytaj więcej o wyjazdach na narty do Gudauri:

Sierra Nevada jest jednym z najciekawszych ośrodków narciarskich w Hiszpanii. W regionie znajdziemy jedne z najwyżej położonych tras w Europie. Ok. 100 km znakomicie przygotowanych stoków znajduje się na wysokości od 2100 m n.p.m. do aż 3300 m n.p.m. Dużą zaletą jest także położenie większości hoteli w centrum kurortu. Do Sierra Nevada warto wybrać się na narty samolotem również ze względu na lokalizację blisko pięknej Granady i największych atrakcji Andaluzji, a także ok. 100 km od Costa del Sol.

Dowiedz się więcej o Sierra Nevada:

Narty w Turcji to nowość w sezonie Zima 2019. Położony w centrum kraju ośrodek Erciyes-Kayseri jest najnowocześniejszym w całym kraju. Do dyspozycji miłośników nart i snowboardu oddaje ok. 100 km tras z czego połowa jest dośnieżana i ratrakowana. Do tego hotele zlokalizowane przy stacjach Erciyes i oferujące wyjazdy ze skipassem w cenie lub miejskie obiekty znanych sieci położone w Kayseri. Wyjazd na narty do Turcji to także świetna okazja, by zobaczyć oddaloną o ok. 60 km bajeczną Kapadocję.

Dowiedz się więcej o nartach w Turcji:

narty we Włoszech stoki narciarskie zima na stoku zima we Francji

FLY.PL