Vouchery na wakacje – modny prezent na święta 2019!

  Aktualności
  Magdalena Łysik
  Nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Podaruj bliskim wspomnienia! Odkryj bony wakacyjne na dowolną podróż z oferty wszystkich biur podróży w Polsce!

  Bony wakacyjne to chętnie wybierane prezenty na święta Bożego Narodzenia z wielu powodów. W ostatnich latach obserwuje się trend, zgodnie z którym zamiast kupować przedmioty, stawiamy na to, by podarować bliskim wrażenia i doświadczenia. Bez wątpienia wspomnienia z podróży będą czymś zdecydowanie atrakcyjniejszym niż typowe, oklepane już podarunki.

  Bony wakacyjne to oryginalny i uniwersalny prezent na święta

  Voucher wakacyjny to sprawdzony prezent dla rodziców, przyjaciół oraz ukochanej osoby. Z jednej strony może być spełnieniem marzeń o podróży do konkretnego miejsca, a z drugiej przejawem troski o potrzebie odpoczynku od codziennych zajęć. Bon na wczasy to również duża motywacja dla osób, które zwlekają z realizacją swoich podróżniczych planów. Co najlepsze kupując voucher, nie musimy wybierać konkretnej wycieczki – zostawiamy tą decyzję naszym bliskim, dzięki czemu wyjazd może w pełni spełnić ich oczekiwania – Eksperci Wakacyjni FLY.PL z pewnością im w tym pomogą.

  Vouchery na wakacje to zawsze trafiony prezent – dlaczego?

  Bon wakacyjny Fly.pl można wykorzystać na dowolną wycieczkę z oferty wszystkich renomowanych biur podróży, takich jak: ITAKA, Rainbow, Coral Travel czy Exim Tours. Oznacza to brak ograniczeń i wycieczki na każdą kieszeń od krótkich weekendowych wyjazdów autokarowych typu City Break, po emocjonujące egzotyczne wczasy w Kenii, Dominikanie czy na Madagaskarze. Nasi najbliżsi mogą wykorzystać voucher na przykład na wyjazd w ciepłe kraje lub na narty w zbliżające się Ferie Zimowe. Bony wakacyjne ważne są nawet 2 lata. Kupujący sam określa wartość vouchera od 100 zł do nawet 10 000 zł.

  Najlepszy prezent dostępny online – szybko i wygodnie

  Zamiast szukać prezentu na święta dla każdego członka rodziny można przełożyć gotówkę na coś, co sprawi przyjemność wszystkim! Voucher na wakacje we Fly.pl możemy zamówić nawet w 3 minuty online. To zdecydowanie wygodna opcja dla osób, które nie lubią spędzać czasu w tłumnych galeriach handlowych a chcą wykazać się kreatywnością i oryginalnością, a przede wszystkim sprawić radość bliskim.

  FLY.PL