Polecamy Bułgarię na Lato 2016!

Autor: Krzysztof Małyska, Data publikacji:

Słoneczny Brzeg, Złote Piaski i wspaniały Nessebar –TOP 3 na wczasy w Bułgarii.

W Sofii został wywalczony rekord Guinnessa w biesiadowaniu przy najdłuższym stole, róże produkowane na terenie tego kraju wykorzystywane są do produkcji znanych perfum Chanel No 5, a regularne spożywanie jogurtów zapewnia długowieczność mieszkańcom tego pięknego kraju – prawda, że mało wiemy o Bułgarii?

Poznaj Perłę Riwiery!

Nessebar, zabytkowe miasto, które kilkukrotnie przechodziło z rąk bułgarskich do tureckich, zaprasza miłośników starożytnego świata. Życie płynie tu niezwykle spokojnie, jeśli chcemy się zrelaksować i wypocząć, ta piękna miejscowość z pewnością zaskarbi sobie waszą sympatię. Stare miasto oczaruje wszystkich, którzy szukają miejsc, w których znak przeszłości czuć na każdym kroku. W 1983 roku liczne zabytki zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, co podkreśla ich unikatowość i kulturowe znaczenie. Smakoszom i miłośnikom regionalne kuchni polecamy gjuwecz – jedna z najbardziej tradycyjnych potraw.

Niekończące się złote plaże

Skarbem Bułgarii jest wspaniałe, długie wybrzeże, które pozwala spędzać dni na pięknej plaży i zażywać morskich kąpieli. Słoneczny Brzeg, Złote Piaski i Primorsko to najpopularniejsze kurorty – jeśli kochacie turystyczny zgiełk i szukacie luźnej, wakacyjnej atmosfery, to z wypoczynku w tych miejscowościach wrócicie zachwyceni. Słoneczny Brzeg zaprasza na wakacje dorosłych i młodzież. Szeroki wybór hoteli sprawia, że odkryjemy tu spokojne obiekty, proponujące wygodną formułę all inclusive oraz te położone w pobliżu miejskich atrakcji. Kawarnę polecamy miłośnikom natury – tutaj koniecznie powinniście odwiedzić przylądek Kaliakra, gdzie czekają wspaniałe klify, których próżno szukać w innym miejscu. Warna to nasz numer 1 dla osób, które chcą zwiedzać, plażować i bawić się do białego rana w lokalnych klubach – wszystkie atrakcje w jednym miejscu!

Coś dla najmniejszych podróżników

Bułgaria to bardzo dobry wybór na rodzinne wakacje. Hotele oferują polskojęzyczne animacje, plaże mają łagodne zejście do morza, a aquaparki oferują kręte zjeżdżalnie, które zachwycą również dorosłych – tutaj wodne szaleństwo nie ma końca! Jeśli chcecie pokazać najmłodszym podwodny świat, warto odwiedzić Delfinarium w Warnie. Na dzieci, które interesują się zabytkami czeka Muzeum Architektoniczne – ośrodek jest interaktywny, dlatego nie musimy się obawiać, ze dzieci będą się nudzić. Można tu samodzielnie zrobić naczynia i je przyozdobić – uśmiech na twarzy naszych pociech gwarantowany!

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy stworzą indywidualną ofertę, abyś spędził takie wakacje, o których marzysz. Wypoczynek w Bułgarii rozpoczyna się już od kwoty 1 065 złotych. Jeśli kochacie spontaniczne wyjazdy, obserwujcie nasze propozycje last minute.

Do zobaczenia w Bułgarii!
Zespół FLY.PL

FLY.PL