Grecka Panorama – relacja z targów!

Autor: Joanna Malinowska, Data publikacji:

Grecka Panorama już za nami! Jak co roku było to wspaniałe wydarzenie prezentujące i promujące grecką kulturę, kuchnię i turystykę. Dziękujemy wszystkim za przybycie!

Grecka Panorama na PGE Narodowym okazała się wielkim sukcesem! Odbyły się tam liczne prezentacje, degustsacje, pokazy gotowania i wiele więcej. Można było poczuć się jak w prawdziwym greckim świecie, który z pewnością oczarował wszystkich uczestników tego wydarzenia. 

Jeszcze więcej wystawców, klientów i atrakcji: to najkrótsze podsumowanie trzeciej edycji Greckiej Panoramy. Targi zakończyły się wielkim sukcesem organizacyjnym: żadna inna branżowa impreza nie zgromadziła w tym roku aż tylu największych polskich touroperatorów z ofertą wakacyjną do Grecji, np. TUI, Grecos, Coral Travel Wezyr Holidays, Neckermann, Mouzenidis, 7Islands, Best Reisen, Hellas Travel czy FLY.PL. Warszawski Stadion Narodowy zamienił się w weekend w prawdziwą kulinarną i kulturalną stolicę Hellady: można było spróbować przygotowanych przez greckich kucharzy dolmas, tsatziki i baklawy, a także zatańczyć zorbę z tancerzami z Peloponezu. Na Panoramie nie zabrakło nowości: jednym z wystawców była wyspa Chios, na którą po raz pierwszy w tym roku Klienci FLY.PL polecą samolotem czarterowym bezpośrednio z Warszawy.

Stanowisko FLY.PL cieszyło się dużą popularnościśą. Odwiedziło nas wiele osób pytających o wczasy w Grecji. Wszyscy mogli zapoznać się z szeroką ofertą wakacji na Lato 2018 i zasięgnąć porady naszych ekspertów, którzy prezentowali najciekawsze kierunki podróży na gorące greckie wyspy. Popularnością cieszyła się między innymi największa z greckich wysp Kreta, poza nią romantyczne Korfu, pełne zabytków Kos, zwane wyspą słońca Rodos czy malownicze Zakynthos, a także wczasy na Cyprze. Klienci byli zainteresowani zarówno ofertami wakacji dla rodzin z dziećmi w wygodnej formule all inclusive, jak i kameralnymi hotelami z typowo rodzinną atmosferą.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i przenieśli się z nami do słonecznej Grecji. Cieszymy się, że mogliśmy porozmawiać z Wami o urokliwych zakątkach greckiego świata i doradzić miejsca podróży, które spełnią Wasze oczekiwania. Nasi eksperci podróży zawsze dbają o to, aby dostosować ofertę do oczekiwań klienta. Urlop z FLY.PL to gwarancja najniższej ceny i najwyższej jakości!

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zespół FLY.PL

Grecka Panorama, lato na wyspie, targi turystyczne

FLY.PL