Słoneczny urlop zimą z biurem podróży ITAKA!

Autor: Ewa Michalak, Data publikacji:

Plaża z piaskiem miękkim jak puder czy ośnieżony stok? Spędź magiczną zimę z biurem ITAKA!

Zima to idealna okazja, aby zaplanować wakacje! Kiedy Polska przykrywa się białym puchem, możesz wyjechać na egzotyczny urlop i zarumienić skórę. Jeśli nie możesz doczekać się zimowego szaleństwa, ferie to najlepszy moment, aby wyjechać na narty. Biuro podróży ITAKA, lider w organizowaniu wypoczynku, przygotował fantastyczną ofertę na zimę. Słoneczna Dominikana, tętniący życiem Meksyk, a może szusowanie po francuskich Alpach? Jedno jest pewne, niezależnie czy będziecie budować zamek z piasku, czy lepić bałwana, to będą magiczne ferie!

Kto z nas nie marzył o odkryciu najdalszych zakątków świata? Świątynie skryte w dżungli, soczysta marakuja prosto z drzewa, plaża z piaskiem miękkim jak puder i zapierające dech zabytki! Zima to najlepszy moment, aby zwiedzić Tajlandię, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wyspy Zielonego Przylądka czy Chiny. Bardzo dobra baza hotelowa i doświadczeni przewodnicy sprawią, że zima nabierze nowych kolorów. Rezerwując wakacje z Itaką do 30 września możesz skorzystać ze zniżki aż do 40% i wpłacić tylko 30% zaliczki. Kochacie zwiedzać? Sprawdźcie ranking wycieczek objazdowych, przygotowany przez naszych Ekspertów! Czujecie już miękki piasek pod stopami?

Przygotowaliśmy dla Was narty samolotem i ofertę zimową z dojazdem własnym. Jeśli planujecie rodzinny wypoczynek, warto wybrać hotel w pobliżu stoku i nowoczesnego wyciągu. W narciarskich miejscowościach na najmłodszych czekają snowparki i zapierające dech lodowiska – tu nie będzie czasu na nudę! Z biurem podróży ITAKA możecie wyjechać na narty i snowboard do Włoch, Hiszpanii, Czech, Francji, Austrii czy Andory. Górski krajobraz to również idealny pomysł na romantyczne walentynki i Sylwestra. Odkryj swój kierunek i ciesz się beztroskim zimowym szaleństwem z bliskimi.

wczasy z Itaką zima na plaży zima na stoku

FLY.PL