Sprawdź relację z Greckiej Panoramy!

Autor: Ewa Michalak, Data publikacji:

Smak prawdziwych wakacji w środku zimy tylko z FLY.PL.

Targi o Grecji i Cyprze rozgrzały wszystkich, którzy odwiedzili Halę Torwar w Warszawie. Teo Vafidis przygotował wyjątkowe potrawy, animatorzy zabawiali najmniejszych podróżników, ucząc ich greckich słówek, malując twarze i pokazując kroki najpopularniejszego tańca, zorby – a wszystko w otoczeniu muzyki prosto z Południa! Ci, którzy chcieli zabrać do domu smak wakacji, mogli od lokalnych producentów kupić najlepsze regionalne produkty, pośród których nie zabrakło wina, wyśmienitych serów i oczywiście oliwek. Maciej Nykiel, Dyrektor Zarządzający i Członek Zarządu Fly.pl, podkreśla: „ Pierwsza edycja imprezy "Grecka Panorama” zaskoczyła mnie zarówno ilością i jakością wystawców. Nie sądziłem, że organizatorzy zgromadzą w grudniu wszystkie największe biura podróży w jednym miejscu. Ta sztuka nie udała się od 10 lat ani TT Warsaw, ani Tour Salonowi. FLY.PL od momentu powstania inicjatywy zorganizowania targów, wspierała event, a nasze zaangażowanie wykraczało poza zwykłe uczestnictwo: przygotowaliśmy dla greckich partnerów merytoryczną część warsztatową z zakresu polskiego rynku travel on-line”.

Specjalne wakacyjne oferty zostały przygotowane przez największych organizatorów wycieczek do Grecji i na Cypr. Na stoiskach czekały słodkości i niespodzianki od touroperatorów, takich jak Itaka, Grecos, Tui, Neckermann, Rainbow Tours, Coral Wezyr Holidays, Mouzenidis Travel, Easy Travel, 7 Islands, Net Holiday czy Best Reisen. FLY.PL, jako jedyny portal internetowy obecny na Greckiej Panoramie, postanowił nagrodzić wszystkich klientów, którzy zdecydowali się kupić wczasy podczas targów, dodatkowymi 5 000 punktów PAYBACK! Jak podkreśla Maciej Nykiel, „W ciągu dwóch dni stanowisko FLY.PL odwiedziło kilkuset klientów, pytających o oferty wakacji w Grecji. Jesteśmy biznesowo bardzo zadowoleni i czekamy juz na kolejną edycje Greckiej Panoramy w 2016 roku”. Wszyscy, którzy zastanawiali się, gdzie spędzić wypoczynek, mogli zapoznać się z szeroką ofertą na Lato 2016 i porozmawiać z naszymi ekspertami, którzy prezentowali najpopularniejsze destynacje, takie jak Kreta, Korfu, Kos, Rodos, Zakynthos oraz Cypr. Klienci interesowali się zarówno ofertami na rodzinny urlop w wygodnej formule all inclusive, jak i kameralnymi hotelami, dzięki którym możemy poznać kulturę i greckie tradycje – dodaje Nykiel.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i przenieśli się z nami do słonecznej Grecji. Zachęcamy do zapoznania się z wycieczkami, które są dostępne na naszym portalu. Z nami możecie spędzić wymarzone wakacje i odkryć miejsca, takie jak Chalkidiki, Riwiera Olimpijska, Kefalonia, Lefkada, Santorini, Evia, Skiathos, Skopelos, Thassos, Lesbos czy Ateny. Urlop z FLY.PL możesz spędzić wszędzie, z gwarancją najniższej ceny i najwyższej jakości!

Do zobaczenia w przyszłym roku!
Zespół FLY.PL

Grecka Panorama targi turystyczne

FLY.PL