Święta i Sylwester – popularne kierunki!

  Aktualności
  Monika Bujalska
  Ciepłe wyspy, orientalne kierunki, egzotyczne destynacje i góry dla fanów nart – sprawdź, gdzie warto spędzić Boże Narodzenie i Sylwestra!

  Z roku na rok przybywa osób, które zamiast przy wigilijnym stole spędzają Święta pod palmami. Coraz częściej też wyjeżdżamy na narty na Sylwestra. Na FLY.PL znajdziesz szeroki wachlarz wyjazdów na Święta i Sylwestra! Rodzinne wczasy z all inclusive? Egzotyczne wakacje na romantycznej wyspie lub wyjazdy na narty z grupą znajomych? Dowiedz się, gdzie warto wyjechać w okresie świąteczno-noworocznym!

  Wyjazdy na Święta i Sylwestra bez paszportu

  Nie trzeba jechać na koniec świata, by świętować Boże Narodzenie i nadejście Nowego Roku w ciepłym klimacie. Najpopularniejsze kierunki na wyjazdy świąteczno-noworoczne bez paszportu to: Wyspy Kanaryjskie, Madera, Cypr oraz Malta. Przyjemna pogoda sprzyja zwiedzaniu i poznawaniu panujących w tych miejscach bożonarodzeniowych tradycji. Święta i Sylwestra można także spędzić na hiszpańskim Costa del Sol. Andaluzja, której częścią jest Wybrzeże Słońca, słynie z ulicznych imprez świątecznych. Wyjazdy bez paszportu polecamy szczególnie rodzinom podrużującym z dziećmi, ze względu na krótki lot.

  Święta w orientalnym stylu, sylwester na egzotycznej plaży

  Osobom, które lubią zimą wygrzać się na plaży polecamy wyjazdy w kierunki orientalne i egzotyczne. Maroko oraz kraje położone nad Morzem Czerwonym to tegoroczne hity na Święta i Sylwestra! Egipt wyróżnia się dobrymi hotelami z urozmaiconą formułą all inclusive i bogatą infrastrukturą rekreacyjno-wypoczynkową dla całej rodziny. Wczasy na wybrzeżu Morza Czerwonego w Jordanii (Zatoka Akaba) i Izraelu (Ejlat) to gwarancja słonecznej pogody i mnóstwo wyjątkowych miejsc wartych zobaczenia.

  Bardzo szeroki wachlarz ofert wyjazdów w okresie świąteczno-noworocznym znajduje się w kategorii Egzotyka. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wycieczki do Tajlandia i na indonezyjską wyspę Bali oraz na Karaiby (Kuba, Barbados). Polecanymi kierunkami na Święta i Sylwestra są również Emiraty Arabskie i położone na Oceanie Atlantyckim Wyspy Zielonego Przylądka. W każdej z powyższych destynacji do wyboru są dobrze oceniane hotele, również z all inclusive.

  Na Święta i Sylwestra na narty

  Niesłabnącą popularnością cieszą się wyjazdy na Święta i Sylwestra w góry. Miłośnicy białego szaleństwa często wybierają oferty narty z dojazdem własnym, szczególnie do Austrii. W tym roku można wybrać się też na narty samolotem do Francji. Taki wyjazd to doskonała okazja nie tylko, by poszusować po jednych z najlepszych tras narciarskich w Europie, ale i powitać Nowy Rok w rezydencji położonej bezpośrednio na stoku.

  Możliwości spędzenia Świąt i Sylwestra jest naprawdę wiele. Zaplanuj swój wymarzony wyjazd z FLY.PL taniej nawet o 30%!

  FLY.PL