Święta i Sylwester 2017/18 – popularne kierunki!

Autor: Łukasz Tkaczyk, Data publikacji:

Ciepłe wyspy, orientalne kierunki, egzotyczne destynacje i góry dla fanów nart – sprawdź, gdzie warto spędzić Boże Narodzenie i Sylwestra!

Z roku na rok przybywa osób, które zamiast przy wigilijnym stole spędzają Święta pod palmami. Coraz częściej też wyjeżdżamy na narty na Sylwestra. Na FLY.PL znajdziesz szeroki wachlarz wyjazdów na Święta i Sylwestra 2017/18! Rodzinne wczasy z all inclusive? Egzotyczne wakacje na romantycznej wyspie lub wyjazdy na narty z grupą znajomych? Dowiedz się, gdzie warto wyjechać w okresie świąteczno-noworocznym!

Wyjazdy na Święta i Sylwestra bez paszportu

Nie trzeba jechać na koniec świata, by świętować Boże Narodzenie i nadejście Nowego Roku w ciepłym klimacie. Najpopularniejsze kierunki na wyjazdy świąteczno-noworoczne bez paszportu to: Wyspy Kanaryjskie, Madera, Cypr oraz Malta. Przyjemna pogoda sprzyja zwiedzaniu i poznawaniu panujących w tych miejscach bożonarodzeniowych tradycji. Święta i Sylwestra można także spędzić na hiszpańskim Costa del Sol. Andaluzja, której częścią jest Wybrzeże Słońca, słynie z ulicznych imprez świątecznych. Wyjazdy bez paszportu polecamy szczególnie rodzinom podrużującym z dziećmi, ze względu na krótki lot.

Święta w orientalnym stylu, sylwester na egzotycznej plaży

Osobom, które lubią zimą wygrzać się na plaży polecamy wyjazdy w kierunki orientalne i egzotyczne. Maroko oraz kraje położone nad Morzem Czerwonym to tegoroczne hity na Święta i Sylwestra 2017/18! Egipt wyróżnia się dobrymi hotelami z urozmaiconą formułą all inclusive i bogatą infrastrukturą rekreacyjno-wypoczynkową dla całej rodziny. Wczasy na wybrzeżu Morza Czerwonego w Jordanii (Zatoka Akaba) i Izraelu (Ejlat) to gwarancja słonecznej pogody i mnóstwo wyjątkowych miejsc wartych zobaczenia.

Bardzo szeroki wachlarz ofert wyjazdów w okresie świąteczno-noworocznym znajduje się w kategorii Egzotyka. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wycieczki do Tajlandia i na indonezyjską wyspę Bali oraz na Karaiby (Kuba, Barbados). Polecanymi kierunkami na Święta i Sylwestra 2017/18 są również Emiraty Arabskie i położone na Oceanie Atlantyckim Wyspy Zielonego Przylądka. W każdej z powyższych destynacji do wyboru są dobrze oceniane hotele, również z all inclusive.

Na Święta i Sylwestra na narty

Niesłabnącą popularnością cieszą się wyjazdy na Święta i Sylwestra w góry. Miłośnicy nart i snowboardu często wybierają oferty z dojazdem własnym, szczególnie do Austrii. W tym roku można wybrać się też na narty samolotem do Francji. Taki wyjazd to doskonała okazja nie tylko, by poszusować po jednych z najlpeszych tras narciarskich w Europie, ale i powitać Nowy Rok w rezydencji położonej bezpośrednio na stoku.

Możliwości spędzenia Świąt i Sylwestra jest naprawdę wiele. Zaplanuj swój wymarzony wyjazd z FLY.PL taniej nawet o 30%!

wycieczki na Sylwester i Nowy Rok wyjazdy na święta wyjazdy zimowe

FLY.PL