Święta i Sylwester 2017/18. Sprawdź oferty!

Autor: Daniel Grębowski, Data publikacji:

Boże Narodzenie za granicą? Sylwester w ciepłych krajach? Na FLY.PL znajdziesz tysiące ofert wycieczek zagranicznych!

Zamiast siedzieć w kuchni, szykując tradycyjne potrawy na wigilijny stół, zabierz rodzinę na Święta z pakietem All Inclusive w ciepłych krajach. Chcesz powitać Nowy Rok we dwoje, na plaży, sącząc kolorowe drinki z palemkami? Wybierz egzotyczną Tajlandię? Na FLY.PL znajdziesz tysiące ofert na Święta i Sylwestra 2017/18! Wycieczki do Paryża, Rzymu i Barcelony, kraje basenu Morza Śródziemnego oraz egzotyka, jak Zanzibar, Dominikana, Wyspy Zielonego Przylądka czy Oman - naprawdę jest w czym wybierać!

Boże Narodzenie za granicą

Spędzanie Świąt w ciepłych krajach to nie tylko doskonała okazja, by odpocząć od zgiełku, jaki panuje w tym okresie w wielu polskich domach, ale również sposób na poznanie bożonarodzeniowych tradycji obchodzonych w innych państwach. Na Malcie zobaczysz kościoły pięknie udekorowane wielobarwnymi kwiatami. We Włoszech spróbujesz postnych ryb i sałatek, a na Cyprze wieprzowiny i wędzonych kiełbasek. W Andaluzji można natomiast wziąć udział w świątecznych, ulicznych zabawach. Wolisz wygrzewać się na słońcu i spędzać czas z rodziną na kąpielach w morzu czy basenie? Wybierz wczasy z urozmaiconą formułą all inclusive w Egipcie lub orientalnym Omanie.

Sylwester (nie tylko) w ciepłych krajach

Wystarczy wziąć kilka dni wolnego, aby połączyć Sylwestra ze Świętami Bożego Narodzenia lub świętem Trzech Króli i udać się na egzotyczne wakacje. Tajlandia kusi krajobrazami i daniami street food. Zanzibar i Wyspy Zielonego Przylądka przyciągają miłośników sportów wodnych, a karaibska Dominikana czy Curacao zachwycają rajskimi plażami. Szampańska zabawa sylwestrowa pod palmami to świetny sposób na wejście w Nowy Rok!

Zamiast wygrzewać się na gorącym piasku wolisz spędzić sylwestra w górach? Na FLY.PL znajdziesz wycieczki na narty samolotem do Włoch (m.in. Dolina Aosty, Trentino, Veneto), Francji czy Andory i Sierra Nevady w Hiszpanii, a także oferty z dojazdem własnym do Austrii, Czech i na Słowację.

Zaplanuj swój wyjazd - oferty na Święta Bożego Narodzenia i Sylwestra za granicą możesz upolować teraz w bardzo promocyjnych cenach!

wycieczki na Sylwester i Nowy Rok wyjazdy na święta

FLY.PL