Świętuj z nami 10 urodziny!

  Aktualności
  Daniel Grębowski
  Dziękujemy, że spełniacie z FLY.PL podróżnicze marzenia!

  3 lipca 2007 roku sprzedaliśmy pierwszą wycieczkę! Naszych Klientów wysłaliśmy na słoneczną Kretę. Z satysfakcją i uśmiechem słuchaliśmy Waszej relacji z podróży. Opowieści o greckiej kuchni, pięknych zabytkach i malowniczych widokach. Dziś obchodzimy 10 urodziny i dziękujemy za to, że od tylu lat powierzacie nam swoje marzenia.

  Dekadę FLY.PL świętujemy z najważniejszymi partnerami handlowymi – firmą ubezpieczeniową HanseMerkur, programem lojalnościowym PAYBACK i biurami podróży, takimi jak Grecos, Itaka czy Coral Travel Wezyr Holidays. Przygotowaliśmy dla Was moc urodzinowych prezentów do każdej rezerwacji oraz konkursy, w których nagrodami są vouchery na wakacje! Przez cały sezon możecie świętować z nami urodziny i cieszyć się beztroskim urlopem.

  Jak podkreśla Grzegorz Bosowski, prezes FLY.PL, z sentymentem wspominam firmę sprzed 10 lat, kiedy zaczynaliśmy naszą działalność. Dziś wyznaczamy trendy, wprowadzamy nowoczesne rozwiązania technologiczne, mamy internetową tożsamość i stabilną pozycję na rynku turystycznym. Jesteśmy bezpiecznym miejscem, a doświadczenie, które zgromadziliśmy, pozwala nam odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Zespół wakacyjnych ekspertów, który zbudowałem, uważam za jeden z największych sukcesów w życiu zawodowym. Czas jest coraz cenniejszy, bo mamy go coraz mniej. Nasi Klienci powierzają nam organizowanie wakacji, najpiękniejszego okresu w roku, który chcą spędzić z najbliższymi. W podziękowaniu za powyższe zaufanie, zapraszamy do świętowania z nami 10 urodzin!

  Zespół FLY.PL

  FLY.PL