Tunezja

  Tunezja na wakacje 2019 – gdzie się wybrać?

  Aktualności
  Kamila Mackiewicz
  Tunezja z Exim Tours Polska to znakomity pomysł na słoneczne wczasy! Przedstawiamy polecane regiony na tegoroczne wakacje

  Szukasz kierunku na wakacje pełne słońca? Wybierz Tunezję z Exim Tours Polska! Do wyboru masz wysokiej klasy hotele z licznymi udogodnieniami i wygodną formułą All Inclusive w najpopularniejszych kurortach nad turkusowym Morzem Śródziemnym. Dlaczego jeszcze warto wybrać się do Tunezji i który region wybrać na Lato 2019? Przedstawiamy najważniejsze informacje o wycieczkach do Tunezji z Exim Tours.

  Tunezja z Exim Tours – dlaczego warto?

  Wczasy w Tunezji z Exim Tours to świetny pomysł na urlop dla każdego. Rodziny z dziećmi mają szeroki wybór hoteli z All Inclusive, położonych przy piaszczystych plażach z łagodnym zejściem do morza. Dużą zaletą, szczególnie dla osób podróżujących z mniejszymi dziećmi, jest niezbyt długi lot (ok. 3 godzin).

  Tunezja jest także bardzo dobrym kierunkiem na urlop dla wszystkich miłośników kąpieli. Zarówno morskich, jak i słonecznych. Od końca kwietnia do października średnia temperatura powietrza wynosi ponad 22°C (w lipcu i sierpniu ponad 30°C), a słońcem w Tunezji można się cieszyć aż przez 300 dni w roku!

  Wakacje w Tunezji z Exim Tours polecamy również miłośnikom zwiedzania. Hotele z oferty biura położone są przy znanych kurortach. Jest to świetna baza wypadowa do odkrywania najważniejszych atrakcji w Tunezji – z Saharą, antycznymi pozostałościami i medynami z listy UNESCO na czele. Wielbiciele aktywnego wypoczynku znajdą tu natomiast świetne warunki do gry w golfa czy uprawiania sportów wodnych.

  Tunezja z Exim Tours – gdzie najlepiej pojechać?

  Biuro podróży Exim Tours oferuje wczasy w Tunezji kontynentalnej oraz na wyspie Djerba (Dżerba). W obu regionach znajdziemy wiele hoteli z licznymi atrakcjami i formułą All Inclusive położonych przy najpopularniejszych tunezyjskich kurortach. Gdzie w takim razie pojechać na wakacje?

  Na wakacje z dziećmi polecamy przede wszystkim wczasy z Exim Tours na Djerbie, a z ofert w części kontynentalnej okolice kurortu Mahdia. Największą zaletą wyspy Djerba są szerokie piaszczyste plaże z łagodnym zejściem do morza. W Mahdii, oprócz plaży z jasnym piaskiem, znajduje się twierdza Bordj El Kebir z pięknym widokiem na morze i uliczki starego miasta. Wyspę Djerba oraz okolice kurortu Monastyr w części kontynentalnej polecamy na aktywne wakacje. Nowoczesne pola golfowe, szeroka oferta sportów wodnych to największe zalety obu miejsc.

  Hammamet oraz Sousse to najbardziej uniwersalne kurorty na wakacje w Tunezji kontynentalnej z Exim Tours. Hammamet jest najstarszym ośrodkiem turystycznym w kraju. Wyróżnia się wyjątkowym klimatem oraz słynnymi ośrodkami talasoterapii. Bogata historia Sousse oraz medyna znajdująca się na liście UNESCO przyciągają do tego miasta miłośników zwiedzania i odkrywania orientalnej kultury.

  Sprawdź pełną ofertę wyjazdów do Tunezji od Exim Tours Polska i zaplanuj wymarzone wakacje już dziś!

  FLY.PL