Viva Canarias! Viva Wyspy Kanaryjskie!

Autor: Paulina Rutecka, Data publikacji:

¡Viva Canarias! Wyspy Kanaryjskie w gorących cenach!

Białe plaże, lazurowy ocean, szalona fiesta i gorące ceny na jesienne wakacje Last Minute! Wyspy Kanaryjskie to prawdziwy raj, idealne miejsce na wypoczynek, zabawę i relaks. Nazywane wyspami wiecznej wiosny gwarantują słoneczną pogodą przez cały rok. Gran Canaria, Teneryfa, Fuerteventura i Lanzarote, czyli wielka czwórka gwarantująca wymarzone wakacje!

Teneryfa to wyspa dla każdego, na rodzinny wypoczynek, romantyczny wyjazd we dwoje i szaleństwo z przyjaciółmi. Największy wulkan na wyspie, Teide, wspaniały Loro Park i aquapark Siam Park zapewnią wspaniałą rozrywkę. W stolicy, Santa Cruz de Tenerife, możemy bawić się do białego rana, rozkoszując się hiszpańskimi drinkami i atmosferą fiesty. Gran Canaria, nazywana kontynentem w miniaturze, zapewnia wspaniałą pogodę i zabawę w hiszpańskim stylu. Zachwycająca przyroda, pustynne wydmy, wąwozy, lasy piniowe i lazurowy ocean rozkochają w sobie każdego. W jesiennych ofertach klientów kuszą niskie ceny i mniejsza liczba turystów, dzięki czemu możemy zwiedzić wyspę, a Ci, którzy kochają sporty wodne nie rozstawać się z deską do surfingu. Oferty na FLY.PL dostosowane są do potrzeb klientów – wyżywienie all inclusive czy opcja ze śniadaniami, każdy znajdzie coś dla siebie! Fuerteventura to raj dla miłośników sportów wodnych, wietrzny klimat, zachwycający krajobraz i idealna temperatura wody – nie pozostaje nic innego jak rezerwować wycieczkę i cieszyć się słońcem! Do wyboru pozostaje również Lanzarote, wypełniona kolorowymi plażami, wulkanicznymi stożkami i zapierającym dech w piersiach krajobrazem, którego próżno szukać w innych miejscach.

Na FLY.PL proponujemy Państwu wakacje marzeń w gorących cenach – oferty all inclusive, last minute dla wszystkich tych, którzy chcą poczuć jeszcze na skórze słońce. Wyspy Kanaryjskie to idealne miejsce na wypoczynek i zabawę! Hiszpanie swoją kulturę, radosnym podejściem do życia i wyśmienitą kuchnią, sprawiają, że każdy kogo noga raz postanie na tej ziemi, marzy aby tu wrócić! Warto pamiętać, że Wyspy Kanaryjskie to nie tylko Teneryfa, Gran Canaria, Lanzarote i Fuerteventura, ale również El Hierro, La Palma i La Gomera, dla tych, którzy cenią kameralny wypoczynek. Zapewniamy, że na każdej z wysp przywita nas szeroki uśmiech mieszkańców i znane na całym świecie Buenos Dias!

                                                                                                    Udanych poszukiwań życzy zespół FLY.PL

FLY.PL