Wakacje 2019 – oferty w przedsprzedaży!

Autor: Renata Wielgopolanin, Data publikacji:

Gdzie jechać na wakacje 2019? Sprawdź najlepsze oferty na Lato 2019 z dużymi rabatami w przedsprzedaży! Dowiedz się, kiedy najkorzystniej rezerwować wakacje

Najbliższy sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Największe biura podróży już udostępniły swoją ofertę Wakacje 2019 na uwielbiane przez turystów kierunki, m.in. Grecję, Turcję, Egipt, Tunezję czy Chorwację. Największy wybór wycieczek biura podróży oferują na wakacje 2019 w Grecji. Już dziś możemy zarezerwować wczasy na najpopularniejszych wyspach, takich jak Kreta, Rodos, Zakynthos i Korfu. Mnóstwo ciekawych ofert jest już dostępnych na wakacje w Bułgarii 2019 – kierunek ten jest coraz częściej wybierany ze względu na niską cenę i szeroką ofertę hoteli z aquaparkiem i animacjami dla rodzin. To najpopularniejszy kierunek na wakacje 2019 z dzieckiem.

Chorwacja, Albania i Czarnogóra na Lato 2019

Wakacje 2019 zapowiadają się pod znakiem Bałkanów. Eksperci prognozują, że kierunki bałkańskie, takie jak Albania, Czarnogóra, Macedonia i Chorwacja będą prawdziwym hitem wakacyjnym w sezonie Lato 2019. W ostatnich latach obserwujemy coraz większe zainteresowanie Albanią, która przyciąga turystów pięknymi plażami i śródziemnomorskim klimatem. Wakacje 2019 w Albanii spędzimy w kurortach takich jak Durres i Golem na Riwierze Albańskiej oraz Ksamil i Saranda na Wybrzeżu Jońskim. Oferta na wakacje 2019 w Chorwacji prezentuje się równie atrakcyjnie. Do wyboru mamy trzy możliwości transportu – samolot, samochód i autokar. Ze względu na komfort w podróży i dobre ceny polecamy szczególnie wycieczki lotnicze.

Jeśli szukacie wycieczki na Lato 2019 w hiszpańskim klimacie, polecamy szczególnie wczasy na Wyspach Kanaryjskich. Wakacje na Teneryfie czy Lanzarote to dość duży wydatek, dlatego wcześniejsza rezerwacja jest zdecydowanie dobrym rozwiązaniem. W przedsprzedaży Wyspy Kanaryjskie będą dużo tańsze niż latem przyszłego roku. Warto zarezerwować wcześniej też urlop na wspaniałym wybrzeżu – dostępne są już wczasy na Costa Brava, Costa del Sol czy Costa Blanca. Koniecznie sprawdźcie też ofertę na wakacje 2019 w Hiszpanii z all inclusive, ceny mogą Was zaskoczyć.

Wakacje 2019 przedsprzedaż – wcześniej = taniej!

Dlaczego warto rezerwować wakacje w przedsprzedaży? Po pierwsze, kupując wcześniej, mamy możliwość korzystania z pełnej dostępności ofert hoteli i kierunków we wszystkich terminach. To zdecydowanie polecana opcja dla osób, które mają sprecyzowany termin urlopu i mogą zaplanować wakacje z dużym wyprzedzeniem. Po drugie, wczasy kupione wcześniej są tańsze nawet o 40%! Wszystkie biura podróży oferują pierwsze kupione wycieczki w dużo niższej cenie, z wygodną zaliczką już od 3%. Dodatkowo można skorzystać z atrakcyjnych bonusów. Fly.pl do każdej kupionej rezerwacji dodaje pakiet gwarancji gratis!

Kiedy rezerwować wakacje 2019?

Najlepszy czas, by zarezerwować najlepsze oferty na Wakacje 2019, to czas od końca sezonu lato 2018 do wiosny 2019, wtedy pojawiają się pierwsze wycieczki w zdecydowanie niższych cenach, a rabaty często sięgają nawet 40%. W ubiegłym sezonie prawie 10% rezerwacji dokonanych było z dużym wyprzedzeniem. Wszystkie oferty wakacji w przedsprzedaży mają zdecydowanie niższe ceny niż te kupione kilka tygodni przed wyjazdem. Dodatkowo, możemy wybierać z pełnej dostępności hoteli i pokoi, warto zarezerwować wcześniej te z widokiem na morze, ponieważ z pewnością nie będą już dostępne w ofercie last minute.

najtańsze wczasy i wakacje trendy wakacyjne Wakacyjny poradnik FLY.PL

FLY.PL