Wakacje we dwoje – 5 najpiękniejszych miejsc!

  Aktualności
  Daniel Grębowski

  1. Madera na romantyczny urlop

  Wyjątkowa, piękna i jedyna Madera rozkochuje w sobie podróżników z całego świata! Niektórzy uważają, że jej piękno sprawia, że zaczynamy chorować z miłości i jest w tym ziarnko prawdy, ponieważ roślinne bogactwo wyspy przyprawia o zawrót głowy. Łagodny klimat, lewady w lasach laurowych, świeże ryby i owoce morza, melancholijne fado i słynny Festiwal Kwiatów w Funchal – Madera jest niezwykła! Bardzo dobra baza hotelowa, przeznaczona szczególnie dla dorosłych, sprawia, że każdy odkryje tu dla siebie idealne miejsce – w resortach czekają fantastyczne pakiety dla nowożeńców.

  2. Wakacje we dwoje na greckich wyspach

  Wybierz wakacje z kuchnią doprawioną słońcem! Greckie wyspy jak magnes przyciągają turystów z całego świata. Miękki piasek pod stopami, świeża i zdrowa kuchnia, malowniczy krajobraz i powolny rytm życia, który udziela się również turystów. Jeśli szukacie pięknego miejsca na plażowanie, romantyczne wieczory we dwoje, a w weekend zabawę w jednym z lokalnych klubów, Zakynthos powinno spełnić wasze oczekiwania. Właśnie na tej wyspie znajduje się słynna Zatoka Wraku – tu musicie zrobić selfie! To piękne miejsce wybrały na swój dom żółwie caretta, dlatego polecamy wam spędzenie wczasów we dwoje na tej magicznej wyspie.

  3. Romantyczne wczasy na Sycylii

  Sycylia jest przepiękna! Naszym Ekspertom skradła serce, dlatego polecamy Wam odwiedzenie największej (i najpiękniejszej) wyspy na Morzu Śródziemnym. Miasta wpisane na listę UNESCO, miejskie legendy, wulkan Etna, Cefalu, nazywane perłą sycylijskiego wybrzeża i niezwykła przyroda. Luksusowe hotele, bezpośrednio przy plaży, sprawiają, że odpoczną tu również te pary, które ceną ekskluzywne wnętrza, profesjonalną obsługę i wygodę. Najpiękniejsze wakacje we dwoje? Tylko na Sycylii!

  4. Wczasy dla par – Włochy Rzym

  Buongiorno! Benvenuto a Roma! Wieczne Miasto, którego piękno rzuca na kolana! Magiczna fontanna di Trevi, którą chce zobaczyć każdy, kto widział film Dolce Vita, Koloseum, Panteon i zachwycające Watykan z bazyliką św. Piotra. Rzym to miasto, które trzeba zobaczyć! Pamiętajcie, że tu czeka na Was to, co najlepsze we Włoszech – cappuccino, tiramisu, kolorowe pasty, pizza ze świeżymi ziołami – wszystko prosto przyrządzone, ale z jakim wyczuciem i smakiem! Sprawdźcie też ofertę wakacji we dwoje we Włoszech!

  5. Romantyczny Paryż – La cité de l'amour

  W naszym zestawieniu nie mogła zabraknąć magicznego Paryża! Zapierające dech w piersiach zabytki, wąskie uliczki, kameralne kawiarnie, artystyczny Montmartre, most zakochanych z widokiem na Sekwanę, wyśmienite wina i bagietka z serem camembert…tyle tu magii w codzienności! Z jednej strony przereklamowany, z drugiej, kto z nas nie marzył o spacerze po Polach Elizejskich z ukochaną osobą? Jak śpiewała Edit Piaf, sous le ciel de Paris Marchent les amoureux…

  Dowiedz się więcej »

  Marzysz o romantycznych wakacjach? Sprawdź, gdzie jechać na gorące wczasy we dwoje! Przygotowaliśmy ranking 5 najpiękniejszych miejsc, które polecamy na Walentynki!
  Urlop Last Minute, Wakacje jesienią lub zimą lub latem - Madera to kierunek doskonały na każdą z tych okazji. Dowiedz się, dlaczego warto jechać na Wyspę Wiecznej Wiosny!
  FLY.PL