Walentynki w wyjątkowych miejscach!

Autor: Marzena Jarnot, Data publikacji:

Paryż, Rzym, Budapeszt, a może Barcelona? Dzień Zakochanych to idealna okazja, aby spędzić weekend w europejskim mieście!

Romantyczna kolacja na placu Campio de Fiori, podziwianie obrazów Claude’a Moneta w Muzeum D’Orsay w Paryżu, a może lampka wina przy kominku, z widokiem na ośnieżone góry? Dzień Zakochanych to wyjątkowa okazja, aby spędzić niezapomniany weekend z ukochaną osobą. W naszej ofercie znajdziecie wyjazdy do najpiękniejszych miast. Paryż, Budapeszt, Mediolan, Rzym, Ateny, a może Barcelona? Jeśli myślami spacerujecie po wąskich uliczkach Werony i szukacie domu Romea i Julii, koniecznie powinniście sprawdzić najtańsze oferty i spędzić walentynki z ukochaną osobą.

Stolica miłości

Wybitna francuska pieśniarka, Edith Piaf, śpiewała "Pod niebem Paryża spacerują zakochani, ich szczęście zaczyna się w melodii napisanej specjalnie dla nich". Piosenka stała się hymnem francuskiej stolicy, miasta miłości, które zapiera dech w piersiach i jak magnes przyciąga kochanków z najdalszych części świata. Majestatyczna katedra Notre Dame, owiana legendą, dzięki książce Wiktora Hugo, wspaniała bazylika Sacré-Cœu, kabaret Moulin Rouge i Pola Elizejskie – nie znajdziecie drugiego miasta, które otuli was takim pięknem! 3 dniowe wyjazdy rozpoczynają się już od 1 265 złotych.

Boungiorno innamorato!

Jak nie kochać Włoch? Znajdziecie tu miasta, które zapierają dech w piersiach, Mediolan, Rzym, Wenecja, Florencja czy Werona. Nie musicie czekać na wakacje, możecie jechać na romantyczny weekend już teraz. Znajdziecie tu światowej klasy restauracje, monumentalne zabytki i gościnnych mieszkańców, którzy z pewnością zaskarbią sobie waszą sympatię. Tutaj na każdej ulicy czuć radość! Walentynki we Włoszech możecie spędzić za 1 422 złote, wystarczy zarezerwować wczasy online i odliczać dni do wyjazdu.

Hola Barcelona!

Hiszpania to kraj, którego malowniczy krajobraz w połączeniu z otwartością mieszkańców, tworzy unikatową mieszankę. Znajdziecie tu wspaniałe dzieła Antoniego Gaudiego, muzeum Pabla Picassa, bary tapas i kameralne restauracje, idealne na romantyczną kolacje we dwoje. Każdy, kto choć raz spędził wczasy w Barcelonie, wie, że jest to miasto, które jeśli odwiedzi się raz, to zawsze się za nim tęskni. Dzień Zakochanych w Hiszpanii możecie spędzić już za 1 652 złote, a miłosne wyznania wyszeptane w Parku Güell pozostaną w waszej pamięci na całe życie.

Malowniczy Budapeszt

Romantyczny spacer po Moście Łańcuchowym, majestatyczne wnętrza bazyliki św. Stefana, słynna promenada naddunajska z pomnikiem Małego Księcia i tysiące uroczych knajpek, restauracji i barów. Budapeszt ma w sobie niezwykłą magię, którą osnuta jest nawet najmniejsza kamienica tego miasta. Marzycie o tym, aby w Dzień Zakochanych zjeść kolacje w niezwykłym miejscu? Najtańsze oferty znajdziecie tu.

Wspaniałe Ateny

Stolica Grecji to miejsce idealne nie tylko na wakacje last minute, ale również na spędzenie święta zakochanych. Trzy wzgórza z których możecie podziwiać panoramę miasto to idealny pomysł na wieczorny spacer we dwoje. Niezależnie w której części Aten zarezerwujecie hotel, znajdziecie tu zarówno kameralne, jak i ekskluzywne restauracje. My zapewniamy, że ten weekend na długo pozostanie w waszej pamięci. Spacer po wąskich uliczkach Plaki? Na naszej stronie już za 1 285 złotych.

Wyjątkowych Walentynek życzy zespół FLY.PL.

 

FLY.PL