Wielkanoc 2017 na piaszczystej plaży!

Autor: Marta Piotrowska, Data publikacji:

Tętniąca życiem Hiszpania, słoneczny Egipt, Cypr, Grecja i malownicza Madera – odkryj inspiracje na Wielkanoc 2017

Wielkanocny wyjazd to idealna propozycja dla tych, którzy chcą odpocząć, spędzić beztroski czas z rodziną na plaży, odkryć świąteczne tradycje Grecji, Hiszpanii czy Meksyku i przeżyć Wielkanoc 2017 inaczej niż zawsze. Jeśli planujecie wyjazd, 5 dni urlopu to aż 10 dni na słoneczne wczasy. Przygotowaliśmy specjalną ofertę z najciekawszymi kierunkami – Cypr, Malta, Madera, Wyspy Kanaryjskie, Grecja i egzotyczne kierunki, jak Tajlandia, Wyspy Zielonego Przylądka czy Dominikana. Wyruszcie z nami w świąteczną podróż po najpiękniejszych zakątkach świata!

Spragnieni słońca, miękkiego piasku pod stopami i krystalicznie czystej wody? Zapraszamy na Wyspy Kanaryjskie. Pogoda w połowie kwietnia będzie idealna na plażowanie i zwiedzanie. Miłośnikom sportów wodnych przypadnie do gustu wietrzna Fuerteventura, a na tych, którzy kochają rozrywki, czeka tętniąca życiem Teneryfa i Gran Canaria. Hiszpanie uwielbiają świętować, dlatego odwiedzenie większego miasta, pozwoli bliżej poznać tradycje tego pięknego kraju. My polecamy Wam szczególnie Las Palmas, gdzie każdego roku organizowana jest jedna z największych procesji na Kanarach. Uczestniczy w niej nawet 50 000 wiernych.

W tym kraju w Wielką Środę święci się oliwę lub oregano, a jednym z tradycyjnych dań na świątecznym stole jest upieczony na rożnie baran. O jakim miejscu mowa? Oczywiście o Grecji! Niezależnie czy zdecydujecie się odwiedzić część kontynentalną, czy jedną z pięknych wysp, gwarantujemy, że przeżyjecie tu niezapomnianą przygodę. Miłośnicy nurkowania powinni odwiedzić Egipt – bajeczne rafy koralowe, hotele z urozmaiconą formułą all inclusive, atrakcje dla najmłodszych i ciepłe, lazurowe morze. Jak nie kochać ojczyzny Kleopatry?

Madera, przepiękna portugalska wyspa, na której wypoczywał sam marszałek Piłsudski. Czekają tu na was lewady w lasach Laurissilva, wieczory z fado i wyjątkowe wino Madera. Świąteczna procesja w Funchal z pewnością zapadnie wam w pamięci! Ciekawą propozycją na Wielkanoc 2017 jest również Cypr. Tętniące życiem Ayia Napa, Limassol z doskonałymi warunkami dla miłośników sportów wodnych, Larnaka, gdzie czeka na nurków wrak statku Zenobia – tu nie będzie czasu na naudę!

Odkryjcie najlepszy kierunek na Wielkanoc 2017 i cieszcie się słońcem z bliskimi.

Zespół FLY.PL

święta Wielkanocne za granicą wyjazdy na święta

FLY.PL