Narty Samolotem

  Włochy – gdzie na narty i snowboard samolotem?

  Aktualności
  Joanna Malinowska
  Narty i snowboard w słonecznej Italii – polecane kierunki na Zimę 2017/18!

  Szukasz pomysłu na urlop Zimą 2017/18 na stoku? Wybierz się na narty lub snowboard samolotem do Włoch. W słonecznej Italii na miłośników sportów zimowych czeka prawdziwe dolce vita! Przytulne hotele z wyżywieniem HB lub All Inclusive oraz świetnie przygotowane i zróżnicowane trasy gwarantują udany rodzinny wypoczynek w ferie zimowe. Wyjazd na narty samolotem to również doskonała okazja do skosztowania pysznej pizzy i pasty, najsmaczniejszej kawy oraz rozgrzewającego bombardino. Zapraszamy w zimowe regiony Włoch!

  Na narty do Włoch samolotem – dlaczego warto?

  Wyjazdy na narty i snowboard samolotem cieszą się coraz większą popularnością. I trudno się temu dziwić. Dzięki połączeniom lotniczym podróż w górskie regiony Włoch zajmuje kilka, a nie jak do tej pory kilkanaście godzin. Co więcej, jest to doskonała okazja, by odkryć oddalone od Polski ośrodki narciarskie. Idealnym przykładem jest położona w Piemoncie Via Lattea („Droga Mleczna”) ze słynnym kurortem Sestriere. Położony tuż przy granicy z Francją region Włoch to aż 400 km tras i prawie 90 wyciągów! W ramach jednego skipassu można korzystać ze wszystkich tras położonych po stronie włoskiej, a jednego dnia poszusować do również do Francji, np. na obiad.

  Włochy – Dolomity, lodowce i après-ski

  Miłośnicy nart, snowboardu i górskich wędrówek (i nie tylko!) kojarzą Włochy przede wszystkim z Dolomitami. To pasmo górskie wyróżnia się ostrymi, skalnymi szczytami, malowniczo się mieniącymi w trakcie wschodów i zachodów słońca. Dolomity to również najsłynniejsze włoskie ośrodki narciarskie. Veneto (Cortina d’Ampezzo, Marmolada, Arabba) i Trentino (Marilleva, Val di Sole, Val di Fiemme, Ponte Di Legno) to prawdziwy raj na rodzinne wyjazdy na narty. Chcesz mieć gwarancję świetnych warunków do szusowania? Wybierz położone ośrodki skupione w pobliżu lodowców, np. w Południowym Tyrolu lub Dolinie Aosty.

  Osoby szukające wieczornych rozrywek i tanich zakupów powinny się wybrać do popularnego wśród Polaków Livigno (Lombardia). Położone tuż przy granicy z Szwajcarią miasteczko z czterech stron otoczone jest górami. Słynie przede wszystkim z świetnych imprez après-ski i strefy wolnocłowej. Fani freestyle’u mogą sprawdzić tu swoje siły w snowparku. Livigno to także doskonałe miejsce na rozpoczęcie i zakończenie zimowego sezonu - co roku wyznaczane są wówczas terminy Free-Ski, gdzie w cenę pobytu wliczony jest 6-dniowy skipass.

  Korzystaj z zimowych uroków słonecznej Italii. Wybierz się z bliską osobą, całą rodziną lub grupą znajomych na narty samolotem do Włoch!

  FLY.PL