Wycieczki City Break na weekendowy urlop

  Aktualności
  Daniel Grębowski
  Weekendowy urlop, kilkudniowe wakacje samolotem z różnych miast Polski na wolne dni – krótki, ale aktywny wypoczynek w wycieczkach City Break

  Coraz popularniejszą formą wypoczynku jest City Break, czyli wycieczki weekendowe w większych europejskich miastach i nie tylko. Zwiedzanie w pigułce – słynne zabytki, ciekawe miejsca i najciekawsze atrakcje w kilka dni dostępne w wylotach z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania, Wrocławia i nie tylko! Rzym, Paryż, Praga, Barcelona i Budapeszt zapraszają na weekend!

  City Break: Wycieczki okołoweekendowe samolotem

  Jeśli zastanawiasz się, jak spędzić 3 wolne dni, to musisz poznać ofertę wycieczek wyjazdowych City Break. Ta opcja sprawdzi się szczególnie dla tych, którzy uwielbiają zwiedzać i lubią aktywny wypoczynek. Krótka podróż samolotem, wygodny hotel i interesująca prezentacja historii miasta przez wykfalifikowanych przewodników to gwarancja udanego urlopu. 3 dni wystarczą, aby oderwać się od szarej rzeczywistości i zanurzyć się w nieco innej kulturze i tradycji. W wycieczkach City Break zobaczymy największe i najciekawsze europejskie miasta.

  City Break: Włochy

  Wśród weekendowych kierunków podróży królują Włochy. W wycieczkach objazdowych City Break do Włoch znjadziemy ciekawe programy zwiedzania: wiecznego miasta Rzymu, zjawiskowego Mediolanu, Neapolu, Toskanii, zachwycającej Wenecji i Padwy. Można również wybrać wycieczkę tematyczną: 4 dni U stóp Etny: Katania, Etna, Taormina i Wyspy Liparyjskie w jednej podróży. We Włoszech możecie liczyć na weekend pełen atrakcji z bogatym programem zwiedzania i niezwykłą kulinarną ucztą.

   

  City Break: Hiszpania i Portugalia

  Dużą popularnością cieszą się wycieczki City Break do Hiszpanii i Portugalii. W podróży do Hiszpanii możemy zwiedzić Barcelonę, Sewillę i Madryt. Zobaczymy tam nie tylko zabytki i niezwykłą architekturę, lecz także w niektórych wycieczkach zwiedzimy  jak przystało na kraj kochający piłkę nożną  największe hiszpańskie stadiony. City Break do Portugalii to wycieczki do Lizbony i Porto. W Lizbonie obowiązkowe będzie zwiedzanie miasta i podróż zabytkowym tramwajem na wzgórze, skąd widoczna jest niezwykła panorama miasta. W Porto natomiast musicie odwiedzić winnice, w których dojrzewają tradycyjne portugalskie wina.

  City Break: europejskie stolice

  Wycieczki objazdowe City Break to przede wszystkim wyjazdy do europejskich stolic. W ofercie znajdziecie wyjazdy okołoweekendowe między innymi do Paryża, Aten, Kijowa, Wilna, Pragi, Berlina, Amsterdamu, Edynburgu, Wiednia i Budapesztu. Każde z tych miejsc zachwyci Cię swoją odmiennością, niezwykłą historią i imponującą architekturą. Weekend wystarczy na spróbowanie tradycyjnej kuchni, poznanie ważnych dla danego kraju miejsc i zapoznanie się z tradycją i historią. W pakiecie City Break otrzymujecie 3 dni aktywnego zwiedzania, krótką podróż i odpoczynek w komfortowych hotelach.

  FLY.PL