Wycieczki objazdowe

  Wycieczki objazdowe – gdzie pojechać zimą?

  Aktualności
  Joanna Malinowska
  Lubisz zwiedzać? Wybierz się na wycieczkę objazdową! Prezentujemy najciekawsze propozycje wycieczek na zimowy urlop

  Jesień i zima to wymarzony czas, by wybrać się na wycieczkę objazdową. Krótkie wyjazdy City Break i dłuższe podróże w najdalsze zakątki świata. Urlop Last Minute oraz setki pomysłów na niezapomniane Święta i Sylwestra. Na FLY.PL jest mnóstwo propozycji wycieczek objazdowych dla każdego! Przedstawiamy kilka najciekawszych.

  Wycieczki objazdowe bez paszportu

  Wycieczki po krajach Europy należą do najpopularniejszych z wszystkich „objazdówek”. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się wyjazdy do Włoch. Pełne zabytków miasta, wspaniałe krajobrazy, zwiedzanie włoskich wysp – możliwości zwiedzania Italii jest wiele. Dostępne są zarówno wyjazdy autokarem, jak i wygodne wycieczki objazdowe samolotem.

  Spośród setek ofert z kategorii wycieczek bez paszportu szczególnie polecamy city breaki. Te krótkie wyjazdy są znakomitą okazją do poznania atrakcji najpiękniejszych europejskich miast. W sezonie zimowym warto również wybrać się na jeden z słynnych jarmarków bożonarodzeniowych lub połączyć zwiedzanie europejskich stolic z szampańską zabawą w Sylwestra.

  Wycieczki objazdowe samolotem

  Spośród wycieczek objazdowych samolotem w sezonie jesienno-zimowym oraz wiosną polecamy przede wszystkim te w ciepłe i słoneczne rejony basenu Morza Śródziemnego oraz Morza Czerwonego.

  Niezwykle ciekawe są wycieczki objazdowe do zachwycającej Turcji. Kapadocja, Stambuł, Wybrzeże Likijskie lub część Egejska – to tylko kilka przykładów miejsc odwiedzanych podczas wypraw.

  Ze względu na bogaty program zwiedzania warte polecania są także wycieczki do Egiptu, a także wyjazdy do Izraela (czasem łączone z odkrywaniem atrakcji Jordanii).

  Wycieczki egzotyczne zimą

  Sezon zimowy to wymarzony czas na wyjazdy w dalekie zakątki świata, również te nastawione na zwiedzanie. Spośród kilkuset propozycji egzotycznych podróży szczególnie polecamy wycieczki objazdowe do Chin. Do wyboru jest ok. 30 ciekawych programów skupiających się na niezwykłych atrakcjach Państwa Środka.

  Wycieczki objazdowe z kategorii Egzotyka to znakomita okazja by wybrać się również do innych krajów azjatyckich. Na szczególną uwagę, przede wszystkim osób uwielbiających streetfood, zasługują wycieczki do Wietnamu oraz do Tajlandii.

  Egzotyczne wycieczki objazdowe to także możliwość poznania pozostałych kontynentów. Z ofert wyjazdów do Afryki polecamy przede wszystkim zwiedzanie i wypoczynek w Kenii oraz safari w RPA. Spośród wycieczek objazdowych po Amerykach warto wybrać te po roztańczonej Brazylii oraz po gorącej Kubie.

  FLY.PL