Wycieczki objazdowe na Ferie Zimowe Last Minute

  Aktualności
  Renata Wielgopolanin
  Spędź Ferie Zimowe inaczej niż zwykle! Wybierz się na wycieczkę objazdową

  Ferie Zimowe zaczynają się lada moment. Jeśli jeszcze nie masz planów, a lubisz zwiedzać mamy dla Ciebie doskonałą propozycję – wyjazd na wycieczkę objazdową! Na stronie FLY.PL dostępnych jest ok. 200 ofert w terminach feryjnych (między 13 stycznia a 25 lutym). Wycieczki mają różną długość (od 7 do 15 dni) i obejmują różne formy wyżywienia (np. same śniadania lub śniadania i obiadokolacje). Do tego dochodzi mnóstwo kierunków – od wycieczek po państwach europejskich, przez kraje orientalne, po destynacje egzotyczne. Liczba ofert może przyprawić o zawrót głowy! Którą wycieczkę w takim razie wybrać na Ferie Zimowe? Podpowiadamy!

  Wycieczki objazdowe – Europa

  Wycieczka objazdowa po krajach europejskich to świetny wybór dla osób, które chcą podróżować bez paszportu. Jakie destynacje możemy wybrać na ferie zimowe? Szczególnie polecamy wycieczki objazdowe po zachwycających wyspach – Malcie i Maderze, a także rejs po Wyspach Kanaryjskich. Na uwagę zasługują również tzw. „objazdówki” po kontynentalnej części Hiszpanii oraz Portugalii.

  Po Europie organizowane są także wycieczki objazdowe autokarem. Podczas takich wyjazdów można zwiedzić np. bajeczną Szwajcarię oraz bogate w imponujące zabytki Włochy. Popularne są również wycieczki autokarem podczas których można poznać piękne europejskie stolice jak Paryż, Budapeszt czy Wiedeń.

  Wycieczki po krajach śródziemnomorskich i orientalnych

  Lubisz odkrywać ciekawe miejsca, które nie są położone daleko od Europy? Do wyboru masz wiele ciekawych wycieczek objazdowych po krajach basenu Morza Śródziemnego oraz w rejony Morza Czerwonego. Ze względu na bardzo bogatą historię i imponującą liczbę zabytków szczególnie polecamy wyjazdy do takich państw jak Maroko, Egipt oraz Izrael. Co ciekawe, wycieczki do Izraela i Egiptu są czasem połączone ze zwiedzaniem Jordanii. Warte polecenia są także objazdówki po nowoczesnych krajach położonych nad Zatoką Perską i Omańską. Niektóre z tych wycieczek łączą zwiedzanie Zjednoczonych Emiratów Arabskich (Dubaj, Abu Dhabi, Sharjah) z odkrywaniem Omanu.

  Egzotyczne ferie zimowe

  Wycieczki objazdowe po krajach z kategorii Egzotyka stanowią najliczniejszą grupę wyjazdów w terminach ferii zimowych. I praktycznie każda z egzotycznych destynacji i objazdówek zasługuje na polecenie. Wybór wycieczki należy więc uzależnić przede wszystkim od kontynentu, który chcemy odwiedzić.

  W ramach zwiedzania Azji na szczególną uwagę zasługują objazdówki po fascynujących Indiach oraz Chinach. Dostępne są również wycieczki do Tajlandii, Kambodży a nawet odległej Japonii! Z wielu dostępnych wycieczek po Afryce polecamy te po Kenii, Gambii oraz łączonej wycieczce po Republice Południowej Afryki i Namibii.

  Spośród wyjazdów do Ameryki Północnej i Środkowej wymienić należy wyprawy po USA, Meksyku, Kostaryce lub Panamie. W Ameryce Południowej najlepiej zdecydować się na podróż po Brazylii czy Kolumbii, a na Karaibach lub po wyspach jak Kuba czy Jamajka.

  FLY.PL