Wyspy Kanaryjskie – kraina wiecznej wiosny

Autor: Beata Gizak, Data publikacji:

Teneryfa, Gran Canaria, wietrzna Fuerteventura i marsjańskie Lanzarote na słoneczne wakacje o każdej porze roku!

Wyspy Kanaryjskie to prawdziwy raj! Lazurowy ocean, kolorowe plaże, wakacyjna atmosfera, smaczna kuchnia i fiesta do rana. Niezapomniane wakacje spędzą tu zakochani, rodziny z dziećmi i single. Nazywane krainą wiecznej wiosny, oferują wspaniałą pogodę przez cały rok! Najpopularniejsza z wysp, Teneryfa, sprawdzi się na aktywne wakacje. Właśnie tu znajduje się słynny Loro Park z kolorowymi papugami i Siam Park z krętymi zjeżdżalniami. Najwyższy szczyt Hiszpanii, wulkan Teide, który góruje nad wyspą, sprawia, że panują tu zapierające dech w piersiach widoki! Słynne Puerto de la Cruz i Playa de las Americas oferują bardzo dobrą bazę hotelowa i liczne atrakcje w okolicy. Pamiętajcie, że na Teneryfie znajduje się ponad 140 plaż! Jak nie zakochać się w tym miejscu?

Gran Canaria to prawdziwa różnorodność – klify, kratery wulkaniczne, łańcuchy górskie i zielone lasy. Tu znajduje się stolica całego archipelagu, tętniące życiem Las Palmas. Ci, którzy chcą odwiedzać kanaryjskie bary i bawić się na świeżym powietrzu powinni wybrać hotel zlokalizowany w nowoczesnym kurorcie Playa del Inglés. Jeśli chcecie przeżyć coś niesamowitego, polecamy skok ze spadochronem na wydmy! Pamiętamy o tych, którzy chcą spędzić wakacje z rodziną! Hotele z polskojęzycznymi animacjami i urozmaiconą formułą all inclusive sprawią, że spędzicie tu beztroski wypoczynek! Nie możecie doczekać się wakacji? Sprawdźcie najciekawsze oferty na majówkę 2017.

Lanzarote, uznane za Światowy Rezerwat Biosfery UNESCO, oferuje wakacje na…Marsie! Wszystko za sprawą wulkanicznych stożków i kraterów. Hiszpański malarz i architekt, Cesar Manrique, zadbał o to, aby zachować jej naturalny charakter, dlatego poza stolicą nie znajdziecie tu wysokich budynków. Fuerteventura to raj dla miłośników sportów wodnych. Wietrzny klimat, profesjonalne szkoły windsurfingu i wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz hotele z basenami olimpijskimi sprawiają, że przyjeżdżają tu turyści zakochani w wodnym szaleństwie.

Życzymy słonecznych wakacji!

FLY.PL