Wyspy Kanaryjskie – Last Minute w All Inclusive!

  Aktualności
  Ewa Michalak
  Gran Canaria, Teneryfa, Fuerteventura i Lanzarote zapraszają na tanie plażowanie.

  Jak nie kochać Wysp Kanaryjskich4 godziny lotu, całoroczne wysokie temperatury, lazurowy ocean i hiszpańska gościnność sprawiają, że jest to idealne miejsce na urlop. Na turystów czeka tu zimna sangria na upalne dni, rajskie zatoczki, nadmorskie restauracje wypełnione owocami morza i znane na całym świecie tapas. Za każdym razem, kiedy będziecie spędzać tu wakacje, odkryjecie coś innego, niezwykłego i inspirującego. Po powrocie z wczasów, w waszej kuchni zagoszczą kanaryjskie przyprawy, a „ola” będzie się kojarzyć wyłącznie z hiszpańskim powitaniem!

  Największa z Wysp Kanaryjskich, Teneryfa, jak magnes przyciąga podróżników spragnionych egzotycznego wypoczynku oraz inspiruje artystów. Znajdziecie tu drzewa smocze, z których najstarsze liczy 3 000 lat, majestatyczny wulkan Teide i znane na całym świecie parki rozrywki, Siam Park i Loro Park.

  Gran Canaria to idealne miejsce na rodzinne wakacje i wczasy z przyjaciółmi. Jesteście spontaniczni, pakujecie walizki i patrzycie, gdzie aktualnie są tanie loty? Nasze oferty last minute powinny się wam spodobać – nowoczesne hotele, zarówno w turystycznej części wyspy, jak i położone w oddali od zgiełku.

  Playa Sotavento, na której odbywają się zawody w windsurfingu i kiteboardingu, profesjonalne wypożyczalnie sprzętu i międzynarodowi instruktorzy to atuty wypoczynku na półwyspie Jandia. Fuerteventura to raj dla miłośników sportów wodnych! Pamiętajcie, że panujący tu wietrzny klimat, sprawi, że nie będziecie chcieli rozstać się z deską do surfowania.

  Lanzarote, uznana jako Światowy Rezerwat Biosfery, została wpisana na listę UNESCO, dlatego przygotujcie się na to, że jedne wczasy to zdecydowanie za mało, aby ją odkryć, a część waszego serca pozostanie na tym kanaryjskim lądzie na zawsze! Czeka tu na Was ponad 300 wulkanicznych stożków, a hiszpański malarz i architekt, Cesar Manrique, zadbał o to, aby zachować jej naturalny charakter. Wyjątkowość Lanzarote tworzą również piękne, wulkaniczne plaże, białe, czerwone, a nawet czarne! My polecamy wam szczególnie Puerto del Carmen.

  Przygotowani na odkrywanie Wysp Kanaryjskich?

  Wyspy Kanaryjskie – najlepsze oferty Last Minute i All Inclusive »

  FLY.PL