Wyspy Zielonego Przylądka - prawdziwy raj!

  Aktualności
  Beata Gizak
  Słoneczne, beztroskie i egzotyczne wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka z FLY.PL

  Piaszczyste plaże, restauracje wypełnione świeżymi owocami morza i idealne warunki dla miłośników windsurfingu – oto Wyspy Zielonego Przylądka! Położone 600 kilometrów od wybrzeża Senegalu, zapewniają egzotyczne wakacje z afrykańską nutą, co tworzy doskonałe połączenie wypoczynku i zabawy.

  Najpopularniejsza i najchętniej odwiedzana przez turystów, wyspa Sal, to miejsce dla osób, które kochają spędzać aktywnie czas. Zaliczana do Wysp Zawietrznych, oferuje najpiękniejszą plaże na archipelagu i niekończące się wodne szaleństwo. Jeśli planujecie rodzinne wczasy, letnie atrakcje i bardzo dobra baza hotelowa Zielonego Przylądka, pozwolą spędzić wymarzony urlop.

  Kochacie adrenalinę? Na położonej w pobliżu wyspie Fogo czeka aktywny wulkan, który wznosi się ponad bajkowy krajobraz. Boa Vista słynie z żółwi morskich, wyjątkowej muzyki i oczywiście pięknych plaż. Każdy odkryje tu coś wyjątkowego dla siebie. Myślicie, że egzotyczne wczasy są drogie? 7-dniowe wakacje na Wyspach Zielonego Przylądka możecie tu spędzić już za około 2 000 złotych!

  Życzymy słonecznych, egzotycznych wakacji!

  Zespół FLY.PL

  Wyspy Zielonego Przylądka mapa

  KLIKNIJ ABY AKTYWOWAĆ MAPĘ Kliknij aby aktywować mapę

  Egzotyczne wakacje w gorącej cenie!

  FLY.PL